Jump to content

Jaki wybrać spalacz


 Share

Rekomendowana wypowiedź

Cześć! 

Prosiłabym Was o pomoc w doborze skutecznego spalacza.

Około 1,5 roku temu brałam Fenix Ground Zero (1kaps dziennie) + Alphaburn (2 kaps). Po miesiącu stosowania czułam się słabo, oraz wystąpiły wymioty. Efekty jednak po miesiącu były powalające. Dodam iż trenuje ciężko 6 razy w tygodniu, oraz trzymam się określonej diety. Po pół roku czasu ponowiłam próbę z Fenixem, lecz tego samego wieczoru znowu wymioty i 3 dni wyjęte z życia. Zakupiłam więc Inferno Apocalypse Amped, po całym opakowaniu zero efektu. Zawiodłam się, gdyż jest to bardzo polecany spalacz.  

Jak myślicie, co powoduje, że Fenix tak na mnie działa? Sprawdzałam również datę ważności, wszystko było w porządku, gdy zaczęłam go brać drugi raz. Organizm ma go już dość i wyrzuca wszystko? 

Pomóżcie mi proszę dobrać skuteczny spalacz, bądź zestaw spalaczy. Dodam, że jestem endomorfikiem i tk. tłuszczowa jest u mnie mega uporczywa, szczególnie na udach i brzuchu. 

Dzięki za wszelką pomoc! 

Link to comment
Share on other sites

Ciężko precyzyjnie zdiagnozować problem dlaczego ten konkretny produkt tak na Ciebie działa. Mnóstwo ludzi go stosuje i raczej rzadko ktoś zgłasza negatywne skutki, a takie jak w Twoim przypadku widzę pierwszy raz. Skutki które piszesz mogą być objawem dla nadmiaru stymulantów choć akurat Fenix nie zawiera ich bardzo dużo w porównaniu do niektórych produktów. Być może powodem jest ogólnie zbyt duża zawartość termogeników w tym produkcie lub Twój organizm reaguje w ten sposób na jedną z substancji której nie tolerujesz. Jeśli szukasz produktów o wysokim potencjale spalającym, jednak minimalizujących ryzyko takich efektów to możemy dobrać np. spalacze lipotropowe które są wolne od stymulantów. Możesz spróbować bardzo ciekawego spalacza jakim jest Burn24 który ma całkiem inne składniki od tych które stosowałeś i działa typowo na lipolizę oraz podniesienie wrażliwości insulinowej. Moim zdaniem jeden z ciekawszych produktów na rynku. Możesz dołożyć do niego np. Erase fast który korzystnie wpływa na środowisko hormonalne i powinien ułatwić redukcję tkanki tłuszczowej również z tych uporczywych miejsc. Alphaburn też jest dobrą opcją o ile po nim nie miałeś skutków ubocznych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...