Skocz do zawartości

Caralluma - czy ktoś to stosował


Koffeina

Rekomendowana wypowiedź

Witam, 

Czy ktoś z Was miał okazję stosować Carallumę? A jeśli tak to jakie były efekty? Za sprzedaż tego suplement wzięło się High Tech Pharmaceuticals. Ta sama firma produkuje Satietrim, który niestety słabo na mnie działa, a straszny łasuch ze mnie, więc mam spore nadzieje związane z tym suplementem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda interesująco, z tym że na rynku są ekstrakty 20:1 w dużej dawce, lub też proszek (Caralluma Fimbriata). Widziałem badania na modelu zwierząt, na ludziach podobno są, ale nie znalazłem źródła. Co do Satietrima to stosowałem osobiście i u mnie faktycznie ograniczał łaknienie, czasami się łapałem na tym dlaczego nic nie jadłem i nie czuję się głodny, po chwili sobie przypomniałem że brałem satietrima. Znajoma, która również stosowała, twierdzi że nie odczuła róznicy (podobnie po wyciągu z sosny koreańskiej itd.), tylko stymulanty hamowały u niej łaknienie i 5-HTP. Może więc się okazać, że w Twoim przypadku jedyną opcją nie będą produkty jak ekstrakt z szafranu czy Carallumy oddziałujące na ośrodek głodu w przysadce, a produkty modulujące poziom serotoniny/noradrenaliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie próbowałem, a też jestem ciekaw opinii i tego czy działa. Też stosowałem Satietrim i też stwierdzam, że na mnie działa. Najbardziej za to działa na mnie gymnema sylvestre i glukomannan. Jeden z nich sprawia, że nie mam wcale ochoty na słodkie itp, a drugi natomiast wypełnia żołądek, tak, że nie czuję głodu, a wręcz czuję się pełny. 5 HTP natomiast na mnie działa tak, że mam problemy ze snem (pewnie za długo suplementowałem i dlatego). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 11.09.2017 o 17:39, Arnold78 napisał:

tylko stymulanty hamowały u niej łaknienie i 5-HTP. Może więc się okazać, że w Twoim przypadku jedyną opcją nie będą produkty jak ekstrakt z szafranu czy Carallumy oddziałujące na ośrodek głodu w przysadce, a produkty modulujące poziom serotoniny/noradrenaliny.

@Arnold78czy mógłbyś polecić jakiś konkretny produkt tego typu? Biorę Satietrim od miesiąca i wbrew dobrym opiniom nie zauważyłam praktycznie żadnych efektów. Dwa lata temu brałam Stimerex Hardcore i jeśli chodzi o hamowanie apetytu działał na mnie wspaniale, chciałam do tego wrócić, ale naczytałam się, że zmienili skład a nie wiem, który konkretnie  składnik tak na mnie działał i czy on tam pozostał ;) Nie potrzebuję żadnego pobudzenia i spalania - z tym sobie poradzę, z apetytem nie potrafię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kluczowe składniki starej wersji Stimerex Hardcore masz w produkcie Viper Hyperdrive 5.0+. Moim zdaniem składowo kosa jeśli chodzi o spalacze tłuszczu, a dodatkowo masz tam stymulanty wpływające na noradrenalinę, jest między innymi metylowana forma synefryny i aż 3 formy yohimbiny więc będzie bardzo dobrze wpływał na apetyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

HI-TECH CARALLUMA u mnie zadziałała już pierwszego dnia i to po jednej tabletce - zero apetytu i chęci na podjadanie. Mam jednak jedno "ale": przyjęłam tylko jedną tabletkę i jest mi dziwnie: niby nie jest mi niedobrze ale mam wrażenie wzdęcia i odbijania się choć żołądek prawie pusty.. Czy to normalne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...