Skocz do zawartości

GLAXON


białytłuszczyk

Rekomendowana wypowiedź

Tego konkretnego nie stosowałem, ale mam obecnie od nich ARC immune i w okresie gdzie często łapały mnie infekcje i przeziębienie, teraz mam spokój, więc raczej jestem zadowolony z tego środka. Ogólnie suple glaxona wyglądają na pewne, mają sporo licencjonowanych składników, a to już znak że nie produkują ich w niewiadomych warunkach, tylko kupują surowce z certyfikowanych źródeł. Moim zdaniem śmiało można uderzać w produkty tej firmy.

Co do Cheata o którego pytasz to patrząc na skład w niczym nie ustępuje Burn24. Jeśli chodzi o właściwości insulino miemetyczne to wypada nawet zdecydowane lepiej. Samej berberyny w porcji dziennej 4 kap. masz 1500 mg, a w przypadku burn24 jest to 600 mg w 6 kapsułkach. W dodatku masz standaryzowany ekstrakt z Banaby do 20%. Efektywność w redukcji tłuszczu i stabilizacji glukozy powinna być przynajmniej na tym samym poziomie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Zakładam że treningi masz popołudniu lub wieczorem? Jeśli tak to może to wyglądać tak:

Cheetah - 2 kap. rano oraz 2 kap. przed treningiem lub przed obiadem.
Corti-Lean V2 - 1 kap. rano, 1 kap. przed treningiem lub przed obiadem, 1 kap. przed snem
Cheat - Ja brałbym 2 porcje dziennie po 3 kap. przed posiłkami gdzie masz najwięcej węgli, jak masz mniej więcej po równo to wtedy daj 3 x 2 kap.
L-BAIBA - nie napisałeś jaki masz produkt, ale idealnie byłoby około 500 mg czystego L-Baiba przed treningiem, w dni wolne może być rano albo gdzieś pomiędzy posiłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...