Jump to content

3Flow Solutions Slim Flow - opinie i działanie  

2 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinię o tym spalaczu tłuszczu?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   1
  • Przeciętny
   17
  • Słaby
   84
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
   1
  • Hamowanie apetytu
   0
  • Pobudzenie i energia
   4
  • Brak działania
   97


Rekomendowana wypowiedź

3FLOW Solutions Slim Flow

SlimFlow to ekonomiczny spalacz tłuszczu, którego działania opiera się na podniesieniu efektywności kluczowych procesów dla utraty wagi. Uzupełnia naszą dietę w wartościowe składniki wspierające redukcję oraz ułatwia utrzymanie jej założeń. Każda porcja to także solidna dawka motywacji do ćwiczeń, co ułatwia zachowanie systematyczności swojej pracy. Skład suplementu został oparty o cenione naturalne związki, między innymi kluczowe aminokwasy czy ekstrakty roślinne, uzupełnione o wartościowe witaminy. Bardzo dobrze sprawdza się u osób aktywnych fizycznie oraz tych, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym stylem życia.

Spis treści:

3Flow - Slim Flow - efekty i opinie

3Flow slim FLOW jest suplementem opartym o naturalne składniki aktywne, dedykowany przede wszystkim dla kobiet, jednak mężczyźni również mogą skorzystać z Jego właściwości. Zawiera związki znane na rynku suplementów od wielu lat. Do najważniejszych zaliczamy oczywiście l-karnitynę, która należy do najczęściej wybieranych spalaczy lipotropowych oraz tyrozynę, aminokwas wspierający pracę tarczycy oraz korzystnie wpływający na poziom koncentracji i skupienia. Każda porcja SlimFlow to także 80 mg kofeiny bezwodnej, podnoszącej poziom energii oraz motywującej do aktywności fizycznej. Jest to ekwiwalent dla kawy o średniej mocny, jednak może okazać się wartościowym dodatkiem przed ćwiczeniami. Całość składu uzupełnia ekstrakt z pieprzu czarnego, który jest niezbędny do prawidłowego przyswajania składników odżywczych, a także kompleks witamin z grupy B oraz chrom, pierwiastek odpowiedzialny za utrzymywanie właściwego poziomu glukozy, ceniony szczególnie przez diabetyków.

SlimFlow - skutki uboczne

Suplement ten nie zawiera w składzie żadnych substancji, których działanie mogłoby stanowić niebezpieczeństwo dla zdrowego człowieka. Należy jednak podkreślić, że mimo stosunkowo łagodnego składu, mamy do czynienia ze splaczem termogenicznym, który zawiera określoną ilość kofeiny w porcji. Nie może być zatem stosowany przez osoby z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi, takimi jak choroby serca, arytmia, zaburzone funkcjonowanie układu krążenia, bezsenność czy nadciśnienie. Przeciwwskazania tego typu dotyczą każdego spalacza termogenicznego, a reakcja na kofeina jest cechą indywidualną każdej osoby. Zawsze zaczynami suplementację od minimalnej dawki.

3Flow Solutions Slim Flow - spalacz dla kobiet?

Suplementy odchudzające nie dzielą się ze względu na płeć, a niestety w takim przeświadczeniu żyje wiele osób. Szczególnie kobiety często poszukują produktów dedykowanych specjalnie dla nich, jednak jest to najprostsza droga do zakupu nieskutecznego i okrojonego pod względem składu spalacza tłuszczu. Zawsze podstawowym kryterium przy wyborze tabletek odchudzających powinien być skład danego produktu, gdyż to w nim zawarte są wszystkie kluczowe informacje. 99% spalaczy na rynku może być stosowana zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn, a ten brakujący 1% stanowią specjalistyczne suplementy wpływające na gospodarkę hormonami płciowymi, jednak zawsze jest to wyraźnie zaznaczone. Jeśli zatem widzimy na etykiecie napis "for women" lub podobny, najczęściej oznacza to środek o bardzo ograniczonym działaniu.

Slim Flow - działanie i analiza spalacza

slim FLOW - jak stosować?

Dawka sugerowana przez producenta wynosi 2 kapsułki dziennie, stosowane przed lub po posiłku. Naszym zdaniem lepszą opcją będzie stosowanie suplementu przed treningiem lub w godzinach porannych, oczywiście ze względu na obecność kofeiny. Producent przypomina także o niestosowaniu w godzinach wieczornych, gdyż może to powodować u niektórych osób trudności z zasypianiem. Porcję dzienną możemy przyjąć jednorazowo lub rozdzielić na 2 mniejsze, jeśli jesteśmy bardziej podatni na działanie składników pobudzajacych.

Slimflow - cena

Przeciętna cena rynkowa wynosi 49 zł za opakowanie 60 kapsułek. Jest to regularna cena w jakiej możemy zakupić ten suplement, jednak często dostępny jest także w promocjach np. przy zakupie 2 lub 3 opakowań. Pamiętajmy, że ostateczną cenę zakupu kształtuje również Jego źródło, dlatego warto skorzystać ze stron internetowych zajmujących się porównywaniem cen i na tej podstawie wybrać najkorzystniejszą ofertę. Biorąc pod uwagę zakres cenowy wszystkich spalaczy tłuszczu, możemy sklasyfikować ten suplement w kategorii ekonomicznych.

3Flow Solutions SlimFlow - okiem eksperta

Jak już wspomnieliśmy, zawsze należy kierować się składem przy zakupie jakiegokolwiek suplementu. Spójrzmy zatem rzeczowo na skład SlimFlow.

L-karnityna - 100mg

Jest to aminokwas, który od wielu lat wchodzi w skład suplementów odchudzających. Niestety badania są tutaj jednoznaczne i wpływ L-karnityny na utratę wagi jest zerowy. Może jednak delikatnie wpływać na wytrzymałość tlenową i ruchliwość plemników, jednak w dawce około 3000 mg w porcji. Aby osiągnąć zatem korzyści potrzebujemy porcji 30 razy większej.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15929637/

L-tyrozyna - 100mg

Większość monopreparatów zawiera około 1000 mg tyrozyny w porcji, a więc dawkę 10 razy większą. 100 mg nie zapewnia żadnego odczuwalnego działania poprawiającego koncentrację czy przyspieszającego metabolizm. Poniżej jedno z badań sprawdzających wpływ tyrozyny na łagodzenie skutków stresu oraz koncentrację. Stosowane dawki wynosiły 20000 mg, a za standardowe uważa się 2000 mg. Jest to odpowiednio 200 oraz 20 razy więcej od porcji zawartych w SlimFlow.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1863555/

Jagody Acai - 100mg

Brak jakiegokolwiek wpływu na utratę tłuszczu. Mogą wykazywać jedynie delikatne działanie antyoksydacyjne, jednak również w dawce wielokrotnie przekraczającej 100mg. Ponadto działanie prozdrowotne również nie znajduje w większości przypadków odzwierciedlenia w badaniach.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27054700/

Jedynym działającym składnikiem SlimFlow pozostaje kofeina, jednak jej skuteczna dawka również przekracza 80 mg i zazwyczaj wynosi około 2,5 mg na kg masy ciała, co oznacza dawkę około 250 mg dla osoby o masie ciała 100 kg. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to związek do nabycia w cenie około 20 zł za 100 porcji, zakup SlimFlow staje się raczej mało rozsądny. Jest to suplement o symbolicznym działaniu, a jednymi Jego plusami są stosunkowo niska cena oraz brak skutków ubocznych u osób zdrowych.

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
 • 1 month later...

Zakupiłam na Allegro dwa opakowania, niestety pomimo brania większych dawek niż sugeruje producent tego specyfiku ani kilograma nie schudłam, kompletnie nic nie czułam w sumie poza delikatnym pobudzeniem. Nie tak to miało działać, opinie wystawiłam też przez serwis gdzie kupiłam ten bubel, może kogoś nie zamroczy jak mnie dzięki temu.

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...

Bubel jakich mało, gdzie to polecają? W mango TV? Wystarczy popatrzeć na skład, tam nie ma nic co by działało, zresztą opinie jak widać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...