Jump to content
Pingu4

prośba o pomoc spalacze tłuszczu hamowanie apetytu

Rekomendowana wypowiedź

hej, jestem tu nowa. proszę o poradę. Potrzebuję spalacza tłuszczu, albo czegoś, co hamuje apetyt.

nie jem dużo, ale problemem są słodycze - bardzo dużym problemem. Mam 168 cm. ważę 64 kg. Ćwiczę systematycznie, nie mniej niż 5 razy w tygodniu, głównie aerobowo + zmuszam się do biegania. Powoli dodaję trening siłowy. niestety od zawsze mam problem z tłuszczykiem w dolnych partiach ciała, jedynie dieta mi pomaga a ostatnio klops - nie mogę się powstrzymać od słodkiego i jedzenia między posiłkami. Proszę doradźccie coś. Czytałam o Gaspari Detonate, ale nie ma tego jak kupić. Może HYDROXYCUT HARDCORE ELITE ?pozdrawiam Milena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hydroxycut zawsze był bardzo przeciętnym spalaczem, a wersja o której piszesz ma identyczny skład jak spalacze z Olimpu kosztujące sporo mniej. Ogólnie jest to produkt sztucznie promowany marketingowo, zresztą dość mało wiarygodnie. Niestety nie ma tam praktycznie żadnych składniki realnie hamujących apetyt, może poza kofeiną na którą niektóre osoby tak reagują.

Z podobnej półki cenowej możesz sobie zerknąć na Pure Clinical Burn, skład pod tym kontem zdecydowanie lepszy i w tym zakresie cenowym raczej nie znajdziesz lepszego produktu. Sama mieszanka ponad 700 mg składników na 1 kapsułkę robi swoje, z czego spora większość z nich wspiera tłumienie apetytu, a dodatkowo fajnie podnosi poziom energii, co przy Twojej aktywności powinno również się przydać.

Są jeszcze specjalistyczne suplementy wpływające na apetyt jak np. ekstrakt z szafranu zawarty chociażby w Iforce Saffran Extract czy Diet Pills, jednak ich działanie ogranicza się wyłącznie do kontrolowania apetytu. Nie mają dodatkowo właściwości pobudzających czy termogenicznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • 5 Posts
  • 1273 Views
  • 3 Posts
  • 494 Views
  • 5 Posts
  • 1114 Views
  • 2 Posts
  • 628 Views

×
×
 • Create New...