Jump to content

Jak stosować zestaw 01234 + 98765 + Erase Fast + 2400kcal

Mesz
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

Kupiłem polecany zestaw 01234 + 98765 + Erase Fast proszę o poradę jak stosować. Mój początek spalania tkanki tluszczowej miał miejsce dwa miesiące temu, ruszałem z 134kg, obecna waga to 128kg, w tym czasie głównie udało mi się poprawić kondycję.

Wzrost: 196cm
Waga: 128kg
Aktywność fizyczna: 4x/tyg bieganie lub rower (+ brzuchy i pompki)
Dodatkowo zamiast posiłków (śniadanie, kolacja, czasem obiad) jestem na Huelu "Huel Powder v3.0 - pełnowartościowy posiłek w sproszkowanej formie" przy założeniu 2400kcal dziennie.

Proszę o poradę jak stowować wspomniany zestaw, w jakich porach dnia w dni treningowe oraz nie treningowe.

Pozdrawiam

Odpisałem w innym temacie

Teraz, red_viper napisał:

01234: 1 kap. rano + 1-2 kap. po południu lub przed treningiem. Zaczynasz od 1 kap. dziennie razem z posiłkiem w celu sprawdzenia tolerancji organizmu. Jeśli OK, następnego dnia stosujesz przed śniadaniem. Jeśli OK, to kolejnego dnia dodajesz drugą porcję 1 kap. Jeśli masz dużą tolerancję na stymulanty możesz stosować 1 kap. rano i 2 kap. po południu lub przed treningiem.

98765: 1 kap. rano, 1 kap. przed treningiem lub po południu. 98765a dodajesz do 01234, jeśli sam GZ nie pobudza Cię nadmiernie (oba produkty działają synergistycznie). Można stosować trzecią porcję 1 kap. wieczorem między posiłkami lub o innej porze tak by te 3 kap. dziennie były w miarę rozłożone w ciągu dnia.

Erase Fast: 1 kap. po śniadaniu i 1 kap. po kolacji.