Jump to content

YourBoard

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Prawidłowe nawadnianie organizmu jest naprawdę kluczową kwestią każdej diety, a im więcej płynów pijemy tym oczywiście lepiej, w szczególności po intensywnym wysiłku fizycznym oraz kiedy to na zewnątrz mamy wysokie temperatury, upały.
 2. Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od efektu jaki chcesz uzyskać, moim zdaniem sam trening na rowerku stacjonarnym to zdecydowanie za mało aby zobaczyć ten efekt, należy wzmocnić trening oraz przede wszystkim zainwestować w dobrą dietę, ułożyć odpowiedni jadłospis.
 3. To kwestia nie tylko kondycji maszyn i urządzeń jakie znajdziemy na siłowni, to również przede wszystkim kwestia zdrowego rozsądku jakim sami dysponujemy aby nie przesadzić z ilością ćwiczeń i treningu, wtedy jest mniejsze ryzyko na to iż odniesiemy kontuzje, a dwa zmniejszymy ryzyko iż np nie podniesiemy sztangi za którymś z kolei powtórzeniem.
 4. Zdecydowanie tak, dobre obuwie to podstawa w każdym sporcie jaki uprawiamy i jest podstawą do tego aby każde z ćwiczeń czy trening był wygodny i efektywny. W szczególności dotyczy to biegania czy jazdy na rowerze.
 5. widziałem identyczny temat na innym forum, pewnie też ty go założyłeś, na moje oko to chcesz wyłudzić kasę
×
×
 • Create New...