Jump to content

Arnold78

4184 views

 Share

Slimberry - rzetelne opinie o spalaczu  

5 members have voted

 1. 1. Slimberry - opinie o działaniu

  • Hit
   2
  • Kit
   374

Suplement ten zyskał w ostatnich miesiącach bardzo dużą popularność pośród tabletek na odchudzanie. Za jego sukcesem stoją zaawansowane działania marketingowe i pisane przez producenta opinie. Co najistotniejsze produkt ten zawiera w swoim składzie wyłącznie sproszkowane jagody acai, a jak wiemy nie mają one żadnego wpływu na odchudzanie. Dodajmy, że jest to jedyny składnik tego produktu. Można zatem zadać retoryczne pytanie jakim cudem Slimberry działa ? Oczywiście w żaden sposób NIE działa i jest kolejnym produktem ukierunkowanym tylko i wyłącznie na uszczuplenie zasobów naszego portfela. Osoby posiadające podstawową wiedzę na temat suplementów nie sięgają po Slimberry, jednak wielu z nas nie interesuje się tym na co dzień, nie czyta składu i sugeruje się przede wszystkim opiniami, a to idealna okazja dla producentów Slimberry by wciskać nam kit w postaci takiego produktu. Każda opinia na temat tego środka jest pisana w tym samym stylu przez osoby zatrudnione przez producenta, a najczęściej ich wygląd i zdjęcia przed oraz po zakończeniu kuracji wyglądają identycznie jak reklama magicznych przyrządów rodem z mango.

Slim Berry - gdzie kupic w sklepie.png

Spalacz tłuszczu Slimberry – skład

Głównym i zarazem jedynym składnikiem jak już wspominaliśmy jest sproszkowana jagoda acai. Dodajmy, że jest to najtańszy i najłatwiej dostępny sproszkowany susz, mający bardzo niewielką bądź nawet żadną wartość dla naszego organizmu. W przypadku standaryzowanych ekstraktów możemy liczyć na działanie oczyszczające, gdyż acai berry są znane jako antyoksydanty. W produkcie Slimberry nie uświadczymy jednak nawet takiej właściwości.

Najważniejsze pytanie dotyczy właściwości odchudzających acai, czy one w tym kierunku działają? Otóż nie. W wielu badaniach z ich wykorzystaniem nie odnotowano żadnych różnic w masie ciała oraz tkance tłuszczowej. Nie mają one też właściwości energetycznych oraz nie hamują apetytu, co oznacza że nie wspierają odchudzania nawet w pośredni sposób. W produkcie który omawiamy nie występują inne składniki, dlatego całość składu oddaje charakterystyka jagód acai. Jak widać nie jest ona zbyt korzystna dla producentów Slimberry. Nie jest ona wykorzystywana nawet jako dodatek w żadnym skutecznym spalaczu tłuszczu, co dobitnie podkreśla jej brak potencjału odchudzającego. Co ważne forma suszu oraz niska dawka sprawia, że realna wartość rynkowa tego suplementu powinna wynosić… około 5 zł.

Gdzie kupić Slimberry

Suplement ten oczywiście można zamówić jakże by inaczej jedynie na oficjalnej stronie producenta bądź jego aukcjach na różnych portalach. Cena promocyjna tego cuda to tylko 137 zł w trwającej od początku wprowadzenia produktu promocji. Jest to kolejny chwyt marketingowy w stylu „taka okazja się już nie trafi więc kup kilka” ponieważ producent doskonale zdaje sobie sprawę, że każdy kto zakupi Silmberry więcej tego błędu nie powtórzy. Po przetestowaniu pierwszego opakowania zerowy efekt sprawia, że każdy użytkownik Slimberry to klient jednorazowy. Namawia zresztą do zakupu większej ilości opakowań na swojej stronie internetowej, dlatego jeśli udało Ci się dotrzeć do naszego artykułu przed ewentualnym zakupem to prawdopodobnie jesteś bogatszy o kilkaset złotych.

Prawdziwe opinie o Slimberry

Na nasze szczęście poza stronami i blogami producenta znajdziemy również niezależne strony internetowe do których moc twórców Slimberry nie sięga. Właśnie tam możemy poczytać prawdziwe opinie na temat tego produktu, ale znacznie ciekawsze od nich są wrażenia osób stosujących. Często emocje takie jak rozpacz, rozczarowanie czy smutek są cenniejsze od 137 zł. Możemy znaleźć wypowiedzi i opinie osób które zostały oszukane (tak jest to oszustwo) na kwoty znacznie ponad 700zł. Dla wielu z nas mogą to być naprawdę duże pieniądze i proceder Slimberry powinien się na dobre zakończyć. Co do samych opinii to oczywiście na próżno szukać osób które odnotowały jakiekolwiek spadki wagi, co nie może dziwić skoro produkt bazuje na acai. W komentarzach nie brakuje również zastrzeżeń odnośnie samej obsługi. W przypadku chęci odstąpienia od umowy nie jest to możliwe, a sam zwrot pieniędzy nie występuje. Jest to łamanie prawa, gdyż każda transakcja zawarta na odległość może podlegać zwrotowi w ciągu 14 dni jeśli towar jest w nienaruszonym staniu. Jak widać producenci prawa naszego kraju nie szanują i je lekceważą.

Wielu użytkowników naszego forum dzieliło się opiniami na temat działania spalacza tłuszczu Slimberry.

Slimberry - opinie.png

Slim Berry - kulisy manipulacji

Produkt ten jest jednym z największych oszustw w historii tabletek na odchudzanie wykonany w najbardziej bezczelny sposób na rynku. Pierwszą kwestią są oczywiście podrabiane opinie które pojawiają się praktycznie w raz z wprowadzeniem produktu na rynek. Jeśli suplement występuje w sprzedaży od kilku dni to jak można poważnie traktować opinie osób które rzekomo stosowały już kilka opakowań ? Przy tak zaawansowanym poziomie manipulacji producent nie zwrócił uwagi na ten jakże subtelny detal. Ważniejszą kwestią są również reklamacja odnośnie samego produktu i rzekomi „dietetycy”. Jak wspomnieliśmy każdy suplement można zwrócić w ciągu 14 dni, co więcej producent slimberry na działanie jagód acai daje gwarancję. Szkoda tylko, że jeszcze nie spotkaliśmy się z jej realizacją u oszukanych osób. Dodajmy w tym miejscu, że żaden poważny sklep ani producent nie daje czegoś takiego jak gwarancja na działanie suplementu, gdyż jest to zależne od wielu czynników. Stosując nawet najlepsze produkty możemy nie stracić ani grama na wadze jeśli codziennie będziemy jeść 10000 kcal. Dlatego gwarancja to całkowita fikcja. Poza tym zadaniem konsultantów jest naciąganie nas na kolejne opakowania, a nie realna pomoc. Wystrzegajcie się Slimberry i jeśli jeszcze go nie zakupiliście to możecie poczuć wielką ulgę.

 Share

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...