Jump to content

FitLabs Trizer - OSZUSTWO? Prawdziwe opinie i działanie


Arnold78

1246 views

 Share

Trizer - opinie osób stosujących  

3 members have voted

 1. 1. Jak oceniasz spalacz Fitlabs Trizer?

  • Hit
   4
  • Kit
   123

Tizer reklamowany jest jako spalacz tłuszczu i z pewnością jest bardzo popularny na rynku, budzi jednak sporo kontrowersji w branży odżywek i suplementów diety. W przypadku Tizera jednak o czymś takim jak kontrowersyjność nie powinno być mowy, ponieważ jest to tylko i wyłącznie marketingowy wytwór nie mający absolutnie nic wspólnego z odchudzaniem. Tizer został stworzony wyłącznie po to, aby jego producenci zarabiali duże pieniądze i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że nie dostajemy absolutnie nic w zamian. Suplement ten nie tylko nie należy do skutecznych spalaczy tłuszczu, ale jest niemal całkowicie bezwartościowy z jakiegokolwiek punktu widzenia. Niestety prawdziwe opinie o tym środku możemy znaleźć jedynie na stronach niepowiązanych z firmą FitLabs, czyli producentem tego suplementu. Jak wspomnieliśmy Trizer nie posiada absolutnie żadnego działania w kwestii odchudzania. Jego skład jest najlepszym dowodem i odzwierciedleniem potencjału produktu. Dzięki temu na trizera z pewnością nie nabiorą się osoby mające podstawową wiedzę z zakresu suplementacji, jednak wiele ludzi nie interesuje się sportem, odżywianiem czy suplementami na co dzień i niestety takiej wiedzy nie posiada. To właśnie ta grupa odbiorców jest najczęściej oszukiwana przez bardzo dobrą kampanię reklamową i musi na własnej skórze przekonać się o braku działania Trizera, niestety już po wydaniu swoich pieniędzy.

Spalacz tłuszczu Trizer - opinie i działanie

Trizer – opinie

Relacje ze stosowania oraz opinie na temat danego środka często biorą górę przy zakupie nad Jego składem, a jest to niestety bardzo dużym błędem na którym bazuje między innymi właśnie Trizer. Mimo, iż każdy może dokładnie zobaczyć jego skład i wywnioskować brak jakiegokolwiek potencjału, to jednak opinie i mocna chęć na szybką utratę wagi biorą górę nad rozsądkiem. W serwisach promujących ten środek możemy spotkać się wyłącznie z pozytywnymi (czasami aż zbyt pozytywnymi) opiniami użytkowników którzy dzięki trizerowi zgubili wiele kilogramów i odmienili swoje życie. Często tego rodzaju wpisy możemy zobaczyć na blogach, niestety zawsze są one powiązane z firmą FitLabs lub z osobami które dla tej firmy pracują. W niezależnych serwisach możemy już jednak spotkać się z prawdziwymi opiniami na temat tego suplementu. Są one oczywiście adekwatne do składu i wskazują brak jakiegokolwiek działania. Nie musimy zatem zapewne wspominać, że wszystkie pozytywne opinie w sieci na temat trizera są niestety pisane przez copywriterów i najczęściej poparte pięknymi fotografiami przed i po.

Niezależne opinie o spalaczu Fitlabs Trizer możemy znaleźć w innym wątku - https://forum-sportowe.pl/topic/547-fitlabs-trizer-stosowal-ktos-opinie-i-skutki-uboczne/

Trizer – skład

Kilkukrotnie już podawaliśmy argument w postaci składu trizera jako głównego powodu jego braku działania. Warto więc przyjrzeć się bliżej tej kwestii i rozwiać wszelkie wątpliwości, jeśli ktoś je jeszcze posiada. Część składu to witaminy w małych dawkach które na redukcję wagi nie wpływają w żaden sposób. Kolejną grupę stanowią kofeina i guarana – czyli substancje energetyczne. W przypadku Trizera ich dawka jest kilkukrotnie mniejsza niż w mocnej kawie i nie niesie ze sobą żadnych korzyści w spalaniu tłuszczu.

Kolejną grupę stanowią ekstrakty z ziela pokrzywy, mniszka lekarskiego czy zielonej kawy – wszystkie te substancje posiadają potwierdzoną nieskuteczność w badaniach i nie wpływają na tkankę tłuszczową. Jedynym pozytywnym aspektem jest (a właściwie byłby) mniszek lekarskich gdyby nie został użyty w dawce 20-krotnie mniejszej niż w skutecznych diuretykach.

Ostatnie składniki to ekstrakty z pieprzu kajeńskiego oraz gorzkiej pomarańczy. Są one źródłem odpowiednio kapsaicyny oraz synefryny, związków które rzeczywiście w odpowiedniej dawce wpływają na procesy termogenezy. W przypadku trizera otrzymujemy 0,05 mg synefryny, czyli około…. 600 razy za mało. Jest to najlepsze podsumowanie dla tego suplementu. Nieco lepiej wygląda sytuacja kapsaicyny której mamy 30 razy mniej niż skuteczna dawka według badań.

Fitlabs Trizer - rzetelna analiza i efekty

Trizer – cena

Suplement ten może być w cenie 137 zł za opakowanie. Jest to średnia cena jeśli chodzi o wszystkie spalacze tłuszczu jakie są na rynku. Problemem jest jednak wartość składników poszczególnych składników. Biorąc pod uwagę formy oraz dawki poszczególnych substancji wchodzących w skład trizera jego cena nie powinna przekraczać 10 zł. Choć dla wielu będzie to zaskakujące, to takie są niestety fakty. Bardzo często produkty tańsze od trizera nawet 6-krotnie mają dużo większe dawki składników (choć i one na redukcje tłuszczu nie wpływają). Jak widać jest to więc typowo produkt marketingowy mający za zadnie przyciągnąć klientów kolorowymi fotografiami w opiniach oraz ich zachęcającą treścią. Mamy nadzieję, że udało wam się dotrzeć do tego artykułu przed zakupem Trizera.

 Share

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...