Jump to content

Rekomendowana wypowiedź

Hej,

Otrzymałam kilka mailingów z reklamą tego "spalacza brzucha" jak to określa jego producent. Wiem, że tego typu "wynalazki" to najczęściej ładnie opakowane i sprytnie opisane buble, które nie działają, a mają na celu jedynie skusić mało świadomych klientów swoją reklamą. Tutaj widzę, że dajecie fachowe recenzje spalaczy tłuszczu. Czy możecie wypowiedzieć się na temat składu produktu 100% Natural Slim Berry?

Może są osoby, które już to stosowały i mają opinie o Slimberry? W skrócie, jakie opinie i efekty o Slim Berry?

slimberry - prawdziwe i rzetelne opinie o spalaczu

Pozdrawiam,
Pamela

Stosowałam... niestety, w sumie sama nie wiem dlaczego to kupiłam, bo strona producenta, gdzie jednocześnie można to kupić jest mało wiarygodna. Zdjęcia "przed i po" widziałam już na setkach innych stron, opakowanie ładnie, ale nic poza tym, zero efektów, łaknienie nawet jakby większe, oczywiście pieniądze wyrzucone w błoto.

Slim Berry to suplement diety, który nie ma nic współnego ze spalaczami tłuszczu czy innymi produktami ukierunkowanymi na utratę wagi. To produkt składający się wyłącznie z ekstraktu z aronii (nie ma nie tylko żadnych właściwości redukujących tkankę tłuszczową, ani nawet właściwości pośrednio przyczyniających się do utraty wagi) oraz błonnika w śmiesznie małej dawce.

Hasło reklamowe Slimberry też jest dobre, Nawet 9 kg w 21 dni! Odchudzanie Roku 2018 według magazynu "Kobiecy Świat", problem w tym, że taki magazyn nie istnieje :)

Zdjęcia i opinie oczywiście spreparowane przez copy writerów, chyba słabo opłacanych bo tendencyjnej słabej jakości, nie wiem czy ktoś się na to nabiera, bo tego typu produktów mających rzekomo spalać tłuszcz, a reklamowane przez firmy zarejestrowane na drugim końcu świata (by uniknąć odpowiedzialności prawnej), było już pełno.

30 kapsułek ekstraktu aronii za ponad 130zł to też śmiech na sali, taka ilość ekstraktu aronii jest warta około 6-7 złotych.

Aronia jest jedynie źródłem luteiny, wiec jeśli ktoś kupuje coś takiego to mógłby spodziewać się jedynie "przejrzenia na oczy", chociaż i w tym względzie produkt może być kiepski, bo dawki małe, nie mające prawa działać.

Ktoś chce poczytać o skutecznych "tabletkach na odchudzanie" to na forum jest kompendium wiedzy na temat spalaczy tłuszczu.

slim berry - działanie i opinia o tabletkach

Pewnie to co tutaj napiszę może wielu zszokować, ale byłem jednym ze sprzedawcą (a uczciwie pisząc naciągaczy) tego produktu, niby na odchudzanie. Zajmuje się promowaniem stron w Internecie i producenci tego typu 'cud tabletek' korzystają z takich osób jak ja oferując prowizję od skierowania internauty na stronę zakupową. Tworzyłem po prostu blogi na których preparowałem pozytywne opinie o slimberry, a jeśli ktoś dodał jakieś negatywne to kasowałem. Chcąc zwiększyć sprzedaż stosuje się różne triki. Np. oczernia popularne produkty na rynku, tym razem preparując negatywne opinie i jednocześnie zachęcając do zakupu promowanych tabletek, które tak na prawdę warte są kilka złotych. Pewnie niektórzy z Was mnie tutaj mocno pojadą, ale nie szkodzi, przyjmę wszystko na klatę, swoje już pokutuję...

Preparat SlimBerry to wielkie oszustwo. Konsultanci tylko naciągają na dodatkowe zamówienia -  w moim przypadku drugie opakowanie (za dwa - 254 zł - OKAZJA!), które miało mi zapewnić utratę 5 kg wagi. Pani miała kontaktować się ze mną jako moim osobistym opiekunem kuracji, a po dwóch tygodniach kolejny konsultant i zdziwienie, że nikt nie zalecił mi jednoczesnego stosowania preparat Well Night ( tym razem 99 zł ). Kiedy napisałam do opiekuna, który nie odezwał się ani razu, ani nie odbierał moich telefonów złożyłam reklamację o zwrot poniesionych kosztów, o czym zapewniano na stronie otrzymałam n/w informację:

Witam,

Niestety refundacja nie może zostać zaakceptowana ponieważ nie został
spełniony punkt regulaminu, przedstawiony poniżej :

VIII. Reklamacje

4. Refundacja jest możliwa tylko przy zgłoszeniu reklamacji przed upływem
terminu wskazanego na Stronie (30 dni), lecz nie wcześniej niż 21 dni po
otrzymaniu Produktów. Termin ten liczony jest od daty otrzymania Produktów
przez Użytkownika.

Z poważaniem,
Karolina Kreska-Wills
Complaints Department
Healthwaysdistribution
  • Like 1

Dnia 22.10.2018 o 13:58, ifa64 napisał:

Preparat SlimBerry to wielkie oszustwo. Konsultanci tylko naciągają na dodatkowe zamówienia -  w moim przypadku drugie opakowanie (za dwa - 254 zł - OKAZJA!), które miało mi zapewnić utratę 5 kg wagi. Pani miała kontaktować się ze mną jako moim osobistym opiekunem kuracji, a po dwóch tygodniach kolejny konsultant i zdziwienie, że nikt nie zalecił mi jednoczesnego stosowania preparat Well Night ( tym razem 99 zł ). Kiedy napisałam do opiekuna, który nie odezwał się ani razu, ani nie odbierał moich telefonów złożyłam reklamację o zwrot poniesionych kosztów, o czym zapewniano na stronie otrzymałam n/w informację:

Witam,

Niestety refundacja nie może zostać zaakceptowana ponieważ nie został
spełniony punkt regulaminu, przedstawiony poniżej :

VIII. Reklamacje

4. Refundacja jest możliwa tylko przy zgłoszeniu reklamacji przed upływem
terminu wskazanego na Stronie (30 dni), lecz nie wcześniej niż 21 dni po
otrzymaniu Produktów. Termin ten liczony jest od daty otrzymania Produktów
przez Użytkownika.

Z poważaniem,
Karolina Kreska-Wills
Complaints Department
Healthwaysdistribution

Witam,

otrzymałam dokładnie taki sam list czyli to szablon, ale ciekawiej się zrobiło, kiedy napisałam, że nie mogłam składać reklamacji wcześniej niż zużyłam całe opakowanie! Odpowiedziano mi, że po szczegółowych wyliczeniach, kiedy skutki powinny być widoczne po około 3 tygodniach, tj. 21 dniach, miałam całe 9 dni na obserwację co się dzieje i reklamację, że środek jest nieskuteczny :) ubawiłam się jak norka, ale kasy nie odzyskałam!

Jak zwykle KIT

• Upvote 1

Dzisiaj dowiedziałem się, że moja siostra nabyła miesiąc temu ten "wynalazek". Oczywiście brak efektów, zaskoczenie bo spodziewała się cudów, a tu waga ani drgnęła. Jak poczytała dzisiaj prawdziwe opinie o Slimberry to niemal nie wyszła z siebie :D

Ciekawe kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że nie ma ŻADNEGO "specyfiku" na zrzucenie zbędnych kg....

DIETA <-> TRENING <-> WYRZECZENIA 

to jedyna droga !!!!!

Slimberry zawiera tylko jeden składnik - proszek z aronii , czyli sproszkowaną aronię! Jakim cudem to ma działać? Zjedzcie kilka aronii i sprawdźcie czy schudniecie.

I taki mały smaczek dla osób, które kupiły ten produkt. Rzekomy jego producent, w ogóle nie istnieje, firma została i jej adres wymyślona, a w rejestrze betacompanies (w Wielkiej Brytanii skąd rzekomo pochodzi producent) taka firma nie widnieje :)

Niestety to prawda, sam pracuję w firmie, która sprzedaje m.in. Slimberry i czasami śmiejemy się, skąd tylu naiwnych ludzi bierze się i nabiera na te chwyty marketingowe. Działanie kapsułki Slim Berry jest takie samo jak ktoś by zjadł dwa miniaturowe owoce aronii czy jagody, czyli żadne :)

Jestem akurat po 4ro miesięcznym przyjmowaniu tego "rewelacyjnego" preparatu...to jest lipa straszna,zaciągnięcie się na kasę-nie małą kasę, wydałem za cztery miesiące ponad 500 zł.nie idźcie tą drogą...Tak naprawdę to,rozważam zgłosić to na Policję i do Urzędu Spraw Konsumenckich,ponieważ uważam że zostałem oszukany...to tyle w tym temacie..

Co za ściema kto to pisze ?
To poprostu suszona aronia i nic wiecej, belkot achy i echy
Dalismy sie nabrac z 2 moich przyjaciół. Stosowaliśmy sie dokładnie co do wytycznych
Efektu ZERO - NACIAGANIE LUDZI NA KASE - A MU JAK CI INNI IDIOCI DALIŚMY SIĘ NABRAĆ
jestem w szoku że nadal nikt się tym prawnie nie zajął
CZAS SPRAWĘ ZGŁOSIĆ DO PROKURATURY -TO JEST JAWNE OSZUSTWO

Pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na preparat na odchudzanie.Zamówiłam 30 tabletek na próbę.Zadzwonił do mnie Pan Dariusz T. Przedstawił się jako dietetyk, namówił mnie na kolejne  30 tabletek w promocyjnej cenie 155,00 zł. Nakłaniał mnie do zakupienia 5 opakowań za kwotę 700, 00 zł. + jakieś plastry wspomagające odchudzanie /miała to być pełna kuracja/ . Poinstruował mnie kiedy zażywać specyfik i że będzie mnie prowadził przez czas jego przyjmowania  oraz,  że zadzwoni do mnie w dniu  21.01. 2019.r. 

Niestety "cudowna  tabletka " nie zadziałała. Waga nie spadła. Pan Dariusz nie zadzwonił. 

I tak oto dałam się naciągnąć. 

Pozdrawiam.

Witam.mam ktoś adres zwrotny na który mozna odesłać slimberry bo od konsultanta nie mogę uzyskać i na stronie ich też nie mogę znaleźć 

Ludzie jakie zwroty :-)? Przecież producent Slimberry jakiś krzak, którego postawiono tylko po to, żeby naciągnąć ludzi i nie zamierzają żadnej kasy zwracać.

Właśnie dostałam informację, że zamówiona paczka oczekuje na odbiór - płatne u kuriera. Problem w tym, że wpisałam dane do wysyłki, ok, ale w informacji zwrotnej pojawiła się inf. że zadzwoni konsultant by potwierdzić zamowienie. Nic nie potwierdzałam, ponieważ nie było telefonu - przynajmniej nie odebranego, bo w opcjach "blokada niechcianych" dwa numery widnieją. Jednak w świetle znanego mi prawa konsumenta transakcja nie została w pełni dokonana. przesyłki więc nie zamierzam odbierać.
Inną kwestią jest brak możliwości "otworzenia" regulaminu, który jest na ich stronie załączony drobnym druczkiem u spodu strony. jest odnoścnik, lecz otworzyć go czy pobrac - nie mogę. Może komuś z Was się udało?

• Like 1

Oszczegam wszystkich przed tą firmą, banda złodziei i oszustów. Produkt SlimBery to jedna wielka ściema,zero efektów. Nawet jeśli zwrócisz nienaruszony produkt na drugi dzień od otrzymania to i tak nie chcą oddać wpłaconej kasy. Ja osobiście nie podaruje im wpłaconych pieniędzy. Niedługo zgłoszę sprawę na Policję i do Rzecznika Konsumenta.  Jeśli nie odzyskam kasy to pójdę do Sądu.

• Like 1

Nic dodać nic ująć, zero efektów. Wyciąganie kasy od łatwowiernych, do których też się zaliczam. Sądzę że chęć zgubienia nadwyżki kilogramów blokuje zdrowe myślenie, a na tym żerują takie hieny. Pozdrawiam wszystkich i nie dajcie się nabierać choć jest to trudne

• Like 1

Witam ! Oczywiscie dalam sie nabrac i odrazu kupilam dwa opakowania - tydzien temu. Do tej pory nie otrzymalam  zamowienia. Czy ktos wie w jaki sposob i gdzie mozna odzyskac pieniadze? Bedze wdzieczna za info!

Pozdrawiam, 

Justyna

• Like 1

Niestety ja także się nabrałam, kupiłam co mi wcisnęli. Czy ktoś był już na Policji i zrobił zgłoszenie tego oszustwa?

Jak Was potraktowano? Proszę napiszcie.

Jolka

Witam. Tu kolejna naiwna. Toczę z nimi walkę telefonicznie. Złożyłam reklamacje, przysłali mi druk . Podobno 14 dni na rozpatrzenie , po 14 dniach 30. Czekam. Sprawa świeża z marca. Na razie rozmowy spokojne , za każdym razem inny konsultant. Trzeba sprawę od początku tlumaczyc. Dzisiaj 14 dzień odebrała pani i była dość niemiła, puściły mi nerwy. Pani odłożyła słuchawkę w trakcie rozmowy. Niestety nie zapamietalam imienia.

Pozdrawiam

Ela

• Like 1

Witam zamówiłam dzisiaj te magiczne tabletki , oczywiście opinie przeczytalam teraz , mam pytanie czy rzeczywiście konsultant będzie dzwonił czy po prostu przyjdzie paczka na podany adres. Zaznaczyłam płatne kurierem , wiec mam tylko nadzieje, ze ktoś zadzwoni a ja zrezygnuje z zamówienia i paczka nie będzie wysłana . Proszę o pomoc czy ktoś miał podobnie jak ja . Z góry dziękuje i pozdrawiam Ania 

wITAM,  MNIE RÓWNIEŻ OSZUKANO. pROSZĘ, PODAJCIE JAKIŚ TELEFON ŻEBY MÓC ODSTAPIĆ OD UMOWY. nA TE PODANE NA STRONIE NIE MOGĘ SIE DODZWONIĆ.

732081102 z tego numeru do mnie dzwonił konsultant i można się pod ten numer dodzwonić.

Ja zamówiłam i po przeczytaniu opinii odmówiłam, bo to jakaś ściema. 

Witam. Cieszę się że trafiłam tu taj.. Dziś też do mnie dzwoniono z numeru 732 081 172 naciagali na ten produkt.. 

Dałam się nabrać.. Ale po chwili w samotności zaczęłam się zastanawić ale jak aronia.. Mam ją na działce używam i nic nie chudne I zaczęłam szukać opinii... Większość to ściema wynika... Dziękuję za otworzenie oczu.. Nie odbiorę przesyłki 

* wiadomosc autentyczna a nie pisana od jakiegos slimberrowego slupa

Hej. Tak jak wy dalam sie z tego co widze nabrac. Tez dzwonili kupilam czekam na przesylke. Tak sie sklada ze mam pojecie o prawie i mam zamiar cos z tym zrobic - wiem ze moze zle to o mnie swiadczy ze na kit sie daje nabrac ale madry polak po szkodzie. 

W moich planach jest droga karna i cywilna odrebnie.

Ktos chce dolaczyc? Wtedy wymienilabym pokrzywdzonych zbiorowo - szczegoly na mail radlak.anna@wp.pl (to nie moje prawdziwe imie i nazwisko boje sie rozpoznania tu przez wroga xD) uprzedzam ze potrzebowalabym imie nazwisko wasz adres - to takie minimum. Wiem na forum brzmi slabo ale oczywiscie sie uwierzytelnie chetnym :)

jezeli ktos chce dolaczyc prosilabym o przeslanie: korespondencji ze slimberry (proby reklamacji) - skany sms, maile, itp. 

Jesli nie ma chetnych: prosze podajcie gdzie probowaliscie to reklamowac - jaki nr tel jaki mail - bede probowac zbierac dowody sama na wlasne postepowanie ;)