Jump to content

Yoga Girl

5,923 views

Bioxyn - według producenta to prawdziwa kwintesencja tego, co możemy znaleźć w tysiącach suplementów odchudzających. Spadek kilkunastu kilogramów w weekend, naturalne składniki i oczywiście rewelacyjnie niska cena która obowiązuje tylko dzisiaj. Choć ciężko w to uwierzyć, wciąż niestety znajdują się osoby, które są podatne na tego typu zabiegi marketingowe i narażają się na utratę wcale nie małych pieniędzy.

Spis treści:

Bioxyn - PRAWDZIWE opinie, efekty i analiza

Bioxyn - opinie

Oczywiście opinie pisane przez sprzedawców tego środka nie powinny być dla nas niczym zaskakującym, tak jednak o ile w przypadku wiele tego typu tabletek są one pisane w dosyć wiarygodny sposób, tak w przypadku Bioxyn są one ewidentnie ukierunkowane do ludzi bardzo zdesperowanych, które za wszelką cenę pragną schudnąć, co jest wyjątkowo niestosowne. Oto przykładowe opinie:

Cytat

Nie lubię chodzić na siłownię, dlatego szukałam metody, która pozwoli mi schudnąć bez morderczych treningów. Niestety większość diet wymaga dołączenia sporej aktywności fizycznej, by zauważyć jakieś rezultaty… Na szczęście trafiłam na Bioxyn! To prawdziwa perełka wśród produktów na odchudzanie – bez żadnych treningów udało mi się zrzucić aż 4,5 kg w 16 dni! Wyszczupliły się przede wszystkim uda – z każdego straciłam po 2,5 cm :) Polecam!

Cytat

Dopiero ta kuracja przywróciła mi zgrabne ciało, jędrną skórę, a przede wszystkim pewność siebie i poczucie kobiecości. Nie miałam świadomości, że mogę odzyskać wymarzoną sylwetkę w kilka tygodni! Schudłam 17 kg i wreszcie z dumą wychodzę na plażę w skąpym bikini, uwielbiam swoje jędrne uda i płaski brzuch :) Z całego serca polecam.

Oczywiście efekty o których tutaj mowa są niemożliwe do osiągnięcia nawet przyjmując najlepsze możliwe spalacze tłuszczu przy jednoczesnym stosowaniu restrykcyjnych diet i programów treningowych. Osoby aktywne doskonale zdają sobie z tego sprawę, jednak oferta Bioxyn ewidentnie skierowana jest do osób nieświadomych. Co więcej, opinie te poparte są spreparowanymi fotografiami z internetu oraz fałszywymi podpisami i referencjami osób nie mających z tabletkami Bioksyn nic wspólnego.

Bioxyn opinie

Bioxyn - skład

Produkt ten szczyci się obecnością jedynie naturalnych w pełni bezpiecznych składników. Tak, są to w całości ekstrakty roślinne, problem polega jedynie na tym, że w żaden sposób nie wpływają one na redukcję tkanki tłuszczowej. Oto krótka ich charakterystyka.

Szafran - nie wpływa na poziom tkanki tłuszczowej, w większych dawkach może wspomagać kontrolowanie apetytu, jednak Bioxyn zawiera go przynajmniej w kilkukrotnie zaniżonej dawce, a przede wszystkim nie jest to produkt standaryzowany, czyli nie ma żadnej pewności, że są z nim składniki aktywne i jakiej ilości.

Imbir - jest to popularna przyprawa, która korzystnie wpływa na wytwarzanie soków trawiennych i pracę układu pokarmowego, jej działanie odchudzające jest jednak kosmetyczne.

Opuncja figowa - delikatny antyoksydant, brak właściwości odchudzających

Pieprz czarny - źródło piperyny, nasila wchłanianie ekstraktów roślinnych. Brak wpływu na redukcję tłuszczu

Guarana - delikatne działanie energetyzujące.

Bioxyn skład

Jak widać żaden ze składników Bioxyn nie wpływa na procesy odchudzające, a składniki energetyczne są w zbyt małych dawkach by odczuć ich jakiekolwiek działanie, co istotne żaden ze składników nie jest ekstraktem, a zwykłym sproszkowanym suszem wartym kilka pensów.

Gdzie kupić Bioxyn?

Możemy zakupić go poprzez formularz na stornie do której kieruje blog producenta, a obecnie również na znanym portalu aukcyjnym. Suplement ten nie jest oczywiście oferowany w żadnych renomowanych sklepach z suplementami, aptekach czy nawet sprzedaży stacjonarnej. Często możemy się spotkać także z ofertami na lokalnych serwisach społecznościowych od prywatnych osób, które zakupiły kilka opakowań i po pierwszej, nie udanej kuracji pragną odzyskać choć część pieniędzy.

Ile kosztuje Bioxyn?

Na oficjalnej stronie producenta zapłacimy za niego "promocyjną" cenę 137 zł, która oczywiście obowiązuje jedynie dzisiaj. Oczywiście promocja jednodniowa trwa już tam wiele miesięcy. Jego regularna cena to niebotyczne 317 zł, jednak ma to oczywiście na celu pokazanie nam jak wielką okazję mamy na zakup wielu opakowań w niższej cenie. Na portalu aukcyjnym znajdujemy oferty na poziomie 80 zł, co zapewne wynika z braku zainteresowania. Swoją drogą bardzo ciekawe, że większość producentów środków typu bioxyn, slimetrol czy trizer aż tak upodobała sobie cenę 137 zł.

Bioxyn - czy działa?

Jak już wyjaśniliśmy żaden ze składników nie ma potwierdzonego działania o którym oczywiście wspomina producent, lecz nie potrafi przytoczyć na to nawet jednego badania naukowego.To jednak standard w przypadków marketingowych wynalazków, jednak na szczególne uznanie zasługuje wypowiedź "specjalisty". Pan Jerzy Borowiecki, który nie został przedstawiony ani jako trener, dietetyk czy lekarz wspomina o udowodnionej skuteczności na przestrzeni 48 godzin od przyjęcia tabletki. Cóż, pozostaje mieć nadzieje że następca będzie działał już po 24 godzinach, wkońcu kto rozsądny czeka na efekty odchudzania aż 2 dni :)

Bioxyn efekty

Podsumowanie

W wielu przypadkach reklamy nie działających tabletek na odchudzanie ciężko jest osobie niezaznajomionej z tematem dostrzec marketingową propagandę, jednak w tym przypadku mamy do czynienia wręcz z żenującym opisem, który być może sprawdziłby się 20 lat temu przy braku jakiegokolwiek dostępu do wiedzy. Środek ten nie ma oczywiście żadnego wpływu na nasz organizm i Jego efekty będą identyczne jak w przypadku przyjmowania mąki w kapsułkach.

Artykuł nie ma na celu promowanie żadnych konkretnych środków na odchudzanie, jednak jeśli zastanawiasz się jak powinny wyglądać skuteczne i realnie działające tabletki odchudzając,  spalacze tłuszczu, zajrzyj do jednego z najbardziej wartościowych i obiektywnych artykułów na ten temat - https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

Na podstawie zawartych tam informacji, badań naukowych, opinii i realnych efektów, sam możesz podjąć decyzje czy i jakie tabletki na odchudzanie wybrać.

  • Like 1

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...