Jump to content

Yoga Girl

6,527 views

SimpleSlim - reklamowane jako rewolucyjne tabletki odchudzające, dzięki którym nadwagę pokonało już 155 tysięcy osób - w praktyce jednak nadwagi nie pokonał zapewne nikt dzięki tym tabletkom na odchudzanie, nie mniej jednak sporo osób skutecznie odchudziło dzięki nim swój portfel lub stan konta. Dlaczego spadek wagi 17 kg w miesiąc jest niemożliwy, a dzięki Simple Slim ani kilograma? O tym w poniższym artykule.

Spis treści:

SimpleSlim - PRAWDZIWE opinie, efekty i analiza

Opinie o SimpleSlim

Gdybyśmy mieli powiedzieć, że produkt ten zbiera wyłącznie (spreparowane) dobre opinie to tak, jakbyśmy nie powiedzieli o nim absolutnie nic. Środek ten reklamowany jest spektakularnymi efektami na poziomie liposukcji, typu spadek 17 kilogramów w kilka tygodni, bądź efekty bez jakiejkolwiek zmiany w odżywianiu czy też bez wprowadzenia ćwiczeń. Mamy wątpliwości czy wciąż znajdują się osoby, które dają się nabrać na takie hasła, jednak pewnie wielu z nas zdecyduje się na zakup licząc choć na połowę obiecywanych efektów. Dodajmy, że pozytywne opinie są pisane w ten sam sposób, z zawsze dodanym zdjęciem przed i po, przez te same osoby, które posiadają duże doświadczenie w promowaniu tabletek o cud działaniu.

SimpleSlim opinie

Takich fotografii na stronie producenta znajdziecie kilkanaście, jednak niemal wszystkie pochodzą z internetu i przedstawiają ludzi, którzy nigdy nie mieli nic wspólnego z tym produktem. Zwróćmy uwagę, że każda opinia jaka pojawia się poza stroną producenta jest negatywna i potwierdza brak działania, który oczywiście wynika ze składu.

Gdzie kupić Simple Slim?

Oczywiście na stronie producenta bądź popularnych portalach ogłoszeniowych. Jest to standardowa praktyka stworzona przez tego typu firmy, które ze względu na świadomość braku działania nie oferują do sprzedaży tego produktu innymi kanałami dystrybucji. Osobna kwestia, że prawdopodobnie żaden renomowany sklep z suplementami nie narażałby swojej opinii i zaufania kupujących dla sprzedaży środka, który śmiało możemy nazwać oszustwem.

Skład SimpleSlim

Odrzucamy na chwilę fakt, że jest to środek mający na celu wyłudzić nasze pieniądze i skupmy się na Jego składzie, czyli czymś, co zawsze mówi nam jaki potencjał może mieć dany produkt.

Produkt ten opiera się o 3 składnik aktywne, dodajmy że wszystkie w bardzo niewielkich dawkach, przynajmniej kilka razy mniejszych od klinicznych.

Imbir jest to popularna przyprawa o lekko rozgrzewającym działaniu, która wykazuje korzystny wpływ na pracę układu pokarmowego na przestrzeni przyjmowania jej przez kilka miesięcy. Dodając odrobinę imbiru do codziennej diety osiągniemy znacznie większą dawkę niż przyjmując go z omawianego preparatu. Na redukcje tkanki tłuszczowej nie ma najmniejszego wpływu i nie warto rozpatrywać tego składnika pod kontem takich właściwości.

Ashwagandha jest to Żeń-szeń Indyjski, jeden z najpopularniejszych i cenionych adaptogenów, czyli środków łagodzących negatywne skutki związane ze stresem. Wspiera samopoczucie oraz regenerację układu nerwowego, jednak do tej pory nie ma żadnych badań na temat tej rośliny, które sugerują że może ona wpływać na odchudzanie. Co więcej, w Simple Slim nie znajdziemy deklaracji na zawartość witanolidów, co oznacza, że mamy do czynienia z bezwartościowym, sproszkowanym suszem.

Garcinia Cambogia działanie tej rośliny jeszcze nigdy nie zostało potwierdzone naukowo, mimo to została bardzo popularnym składnikiem słabej jakości spalaczy tłuszczu. W teorii ma ograniczać apetyt, przyspieszać metabolizm oraz blokować przyswajania tłuszczy, jednak póki co każde przeprowadzone badanie na jej temat, nawet w dużych dawkach wykazuje brak jakiegokolwiek działania odchudzającego.

Jak widać skład mówi tutaj sam za siebie, a spadek 18 kg w ciągu miesiąca nie jest możliwy w żaden sposób. Związki jakie posiada SimpleSlim nie mogą powodować jakiegokolwiek spadku wagi, co zostało wielokrotnie udowodnione przez wiele badań, natomiast producent wciąż nie przedstawia najmniejszych dowodów na ich skuteczność.

Simple Slim - oszustwo i manipulacja

Suplement ten jest zaprojektowany przez dietetyka klinicznego Andrzeja Woźniaka. Cały problem polega na tym, że taka osoba w żaden sposób nie została potwierdzona przez środowisko medyczne, ponadto zapewnia, że od kilku lat pracuje w najlepszym Norweskim instytucie walki z otyłością, jednak co zaskakujące nie podaje Jego nazwy. Oczywiście zdecydowana większość osób za pewne już się zorientowała, że nie mamy do czynienia z żadnym dietetykiem, Pan Andrzej W. nie istnieje, a cała grafika to zdjęcie mężczyzny znalezione w internecie.

SimpleSlim - oszustwo

Wyjątkowy poziom żenady i bazowaniu na ludzkich emocjach możemy jednak odczuć czytając historię powstania produktu, gdzie "profesor" opowiada nam swoją rodzinną historię jak to Jego córka przybierała na wadzę, a sam nie wiedział co z tym zrobić i prowadził wiele badań na temat ziół aby rozwiązać jej problem. Widzieliśmy wiele wynalazków odchudzających, jednak ta historia to absolutny ewenement i wyjątkowy poziom zażenowania jaki przedstawia. Przecież łatwiej pracować wiele lat nad ziołami niż zalecić córce zdrowiej się odżywiać...

Cena i gdzie kupić SimpleSlim?

Oczywiście nigdzie, ale to już zapewne każda osoba czytająca ten artykuł doskonale wie. Jeśli jednak ktoś mimo tego chce osobiście przekonać się o skuteczności metody Pana Woźniaka może zamówić suplement na stronie producenta za jedyne 137 zł lub poprzez aukcje. Jak widać jednak nie cieszy się on wielką popularnością, ponieważ poza stroną producenta nie znajdujemy ani jednej opinii i oszukane fotografie wydają się być jedynymi. 

Podsumowanie

Cały program wraz z opieką specjalisty i obietnicami redukcji kilkunastu kilogramów, zwiększeniem pewności siebie, poprawą urody i samopoczucia oczywiście jest ewidentnym oszustem, które łatwo rozpoznać już na starcie. Osoby mniej świadome przestrzegam jednak przed chęcią szybkiego i spektakularnego efektu i zalecam stopniowe pogłębianie swojej wiedzy, a przede wszystkim wybieranie suplementów, które bronią się składem i posiadają potwierdzoną skuteczność przez badania.

Takie produkty możecie znaleźć w niezależnych rankingach spalaczy jak chociażby tym z tworzonym przez ekspertów Forum Sportowego https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

Z pewnością nie zmienią w tydzień waszego ciała w Greckiego Boga, to jednak mają realny wpływ na walkę z tkanką tłuszczową i zmianę naszej sylwetki.

  • Like 1

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...