Jump to content

Patryk Rychter

12,778 views

BerryFit to produkt reklamowany jako doskonałe oczyszczenie organizmu z toksyn, płynów oraz pozwalających cieszyć się urodą i szczupłą sylwetką. Producent deklaruje niesamowity potencjał godny najlepszych spalaczy tłuszczu na rynku, jednak dlaczego w Jego składzie nie znajdziemy nic, co to potwierdza?

Spis treści:

BerryFit - PRAWDZIWE opinie, efekty i analiza

Opinie o BerryFit

Suplementy tego typu mają swoją chwilę na rynku, gdyż są projektowane przez specjalistów ds. marketingu i korzystają z dużych i rozbudowanych nakładów promocyjnych. Z niewyjaśnionych przyczyn produkt ten już w chwili wejścia na rynek posiadał na stronie producenta mnóstwo pozytywnych, a właściwie wręcz spektakularnych recenzji. Choć w historii "cud tabletek" widzieliśmy już przypadki większych manipulacji, to jednak BerryFit również nie ma się czego wstydzić, choć w tym przypadku producent sam zapewnia, że efekty wcale nie muszą przyjść.

"Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny i w żaden sposób nie zastępują opinii ekspertów. Efekt może być różny w zależności od specyfiki organizmu. Przed użyciem prosimy skonsultować się z ekspertem." - to cytat ze strony producenta, choć kim jest wspominany ekspert nie wiadomo. Problemem produktu zaczynają być jednak negatywne opinie, które stopniowo pojawiało się na innych, niezależnych stronach internetowych, a te są dla BerryFit bezlitosne.

BerryFit - skład

Jest to produkt składający się z 3 składników, wszystkie pochodzenia naturalnego czym oczywiście wyraźnie szczyci się producent. Suplement jest oczywiście bezpieczny, jednak przy takim składzie nie ma kompletnie żadnego wpływu na redukcję tkanki tłuszczowej, a realna wartość jego składników nie przekracza kilkunastu złotych. Co zatem wchodzi w Jego skład?

Forskolina - pochodzi z Pokrzywy Indyjskiej i jest ciekawym związkiem o potwierdzonej skuteczności w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej czy nawet budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Niewątpliwie korzystnie wpływa na sylwetkę. Cały problem polega jednak na jej ilości, która jest kilkadziesiąt razy mniejsza od tej, która wykazuje skuteczność w badaniach klinicznych.

Jabłkowe Pektyny - praktycznie brak realnego działania na każdej jednej płaszczyźnie. Są źródłem symbolicznej ilości witamin, które jednak w takiej ilości nie posiadają żadnego wpływu na organizm. Wbrew temu co deklaruje producent nie wpływają na ograniczenie przyswajania tłuszczy, a tym bardziej w żaden sposób nie pomagają tłumić apetytu.

Wyciąg z karczocha - popularny składnik niektórych suplementów działających oczyszczająco, jednak póki co żadne badania na ludziach nie wykazały Jego skuteczności.

Jak widać na podstawie składu, efektywność w redukcji tkanki tłuszczowej jest żadna, a sam wpływ zdrowotny na nasze ciało w praktyce będzie niezauważalny.

BerryFit opinie

BerryFit - gdzie kupić?

Jeśli zainteresowaliście się tym produktem to z pewnością szybko mogliście zobaczyć, że jedynym miejscem zakupu jest strona producenta. Obecnie nie ma możliwości zakupu tego środka nawet na popularnym portalu aukcyjnym, a to z bardzo prostego powodu. Obecnie istnieje możliwość oceny danego produktu, a co za tym idzie ilość negatywnych opinii wynikających z braku działania bardzo szybko zakończyłaby działania marketingowe. Dla własnego spokoju więc lepiej sprzedawać towar wyłącznie za pośrednictwem swojej strony. Co więcej, taka sprzedaż wymuszałaby przyjmowanie zwrotów itp. a to przecież wyjątkowo nie na rękę podmiotowi.

Ile kosztuje Berry Fit

Regularna cena to 318 zł, ale już dzisiaj możesz zakupić ten suplement w promocyjnej cenie 159 zł co jest niebywałą okazją. Pisząc jednak poważnie, akcja dzisiaj taniej trwa codziennie od kilku miesięcy, to jednak pokazuje jak bardzo producent jest zdeterminowany aby potencjalny nabywca szybko dokonał zakupu, nie wdając się zbytnio w szczegóły produktu. Co do realnej wartości produktu, tak jak wspominaliśmy jest wart około 10 zł, dlatego Jego cena jest około 15 razy zawyżona. Oczywiście taka kwota wynika przede wszystkim z kosztów promocji produktu w internecie oraz wiedzy, że Jego sprzedaż to proceder bardzo krótkotrwały, nic więc dziwnego że producent chce zarobić jak najwięcej póki ma taką możliwość.

Cena Berry fit

Berry Fit - efekty

Ten punkt niejako omówiliśmy już podczas analizy składu, jednak warto podkreślić to jeszcze raz - BerryFit nie ma żadnego wpływu na odchudzanie i detoks organizmu. Teorie producenta odnośnie zmniejszonej przyswajalności kalorii czy też przyspieszenia metabolizmu spoczynkowego przy tych składnikach oraz ich ilości można zdecydowanie włożyć między bajki. Realnie nie spodziewajmy się żadnych efektów czy też jakichkolwiek odczuć, jednak na plus możemy przynajmniej wymienić brak skutków ubocznych, a właściwie brak wszystkich skutków.

Podsumowanie

Jest to produkt z grupy tych, na które zawsze będziemy spoglądać z pewnym smutkiem, ponieważ nie oferując absolutnie nic naciąga nas na stratę pieniędzy. Wiele ludzi w akcie desperacji i konieczności szybkiego schudnięcia staje się ofiarą tego typu wynalazków, często dokonując zakupu pod wpływem impulsu. Niewiedza jest niestety wrogiem i musimy za to zapłacić, w tym przypadku 159 zł.

Jeśli szukamy realnie działających suplementów odchudzających warto zapoznać się z prawdopodobnie najbardziej neutralnym i opiniotwórczym rankingiem spalaczy tłuszczy, zawierający szczegółowy opis każdego suplementu i najważniejszych składników. Znajdziemy tam zarówno pozytywne recenzje, jak i negatywne opinie na temat środków nieskutecznych. Dzięki temu sami ocenimy jaki spalacz będzie dla nas najlepszym wyborem - https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

Mimo takich cud tabletek jakie omówiliśmy można znaleźć również wiele ciekawych suplementów, które realnie wspomogą nasze odchudzanie, choć oczywiście nie wykonają za nas całej pracy.

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...