Jump to content

Patryk Rychter

97,319 views

Moring Slim Formula to suplement dostępny już od kilkunastu miesięcy na rynku. Producent reklamuje go jako bezkonkurencyjny środek na odchudzanie pozwalający tracić kilkanaście kilogramów tygodniowo, co jest oczywiście całkowicie niedorzeczne, a nawet niemożliwe z punktu widzenia fizjologii ludzkiego ciała. Jak się jednak okazuje, Slim Formula nie jest w stanie zapewnić nawet minimalnej utraty kilogramów.

Spis treści

Tabletki na odchudzanie moring slim

Opinie o Moring Silm Formula

Suplement ten nie należy co prawda do elity popularności jak niektóre tego rodzaju tabletki ( możemy przywołać przykład znanego wszystkim Slimberry ), to jednak wciąż zdarzają się osoby dokonujące Jego zakupu pod wpływem szerokiej kampanii reklamowej. Pozytywne opinie na temat tego suplementu znajdujemy tylko i wyłącznie na stronach powiązanych z Jego producentem, przede wszystkim u Jego blogerów, którym to rzekomo pomógł nie tylko schudnąć, ale zmienić jakość życia. Oczywiście wszystkie te treści demonstrują spektakularne przemiany, które nic nie mają wspólnego z rzeczywistością. Tabletki Slim Formula posiadają bardzo ubogi skład i nie mają żadnych właściwości odchudzających.

Jak już wspomnieliśmy na możemy znaleźć wiele różnych stron reklamowych tego produktu, lecz na nasze szczęście na niezależnych portalach widnieją prawdziwe opinie o produkcie. Prawda że nie wyglądają już tak zachęcająco? Nic dziwnego skoro producent nie ma na nie wpływu.

Moring Slim Formula opinie

Silm Formula - skład

Suplement ten w całości oparty jest o naturalny składnik jakim są liście Moringa. Występują na terenie Azji i nie są w żaden sposób szkodliwe dla naszego zdrowia, jednak nie posiadają absolutnie żadnych właściwości spalających tkankę tłuszczowa. Są źródłem kilku witamin, jednak dawka zawarta w Moring Slim Formula jest zbyt niska by odnotować nawet korzyści prozdrowotne. Jeśli ktoś chce skorzystać z ich wpływy na zdrowie o wiele lepszą opcją jest zakup dobrego kompleksu mikroelementów. 

Slim Formula Moring - opinie i recenzje

Gdzie kupić Moring Slim ?

Produkty tego typu zawsze są dostępne oczywiście u producentów i w tym przypadku również nie jest inaczej. Możemy zamówić go na oficjalniej stronie lub za pośrednictwem portali aukcyjnych. W ostatnim czasie pojawiają się również oferty osób prywatnych, które niestety dały się naciągnąć na kilka opakowań i po nieudanej pierwszej próbie pragną odzyskać choć część zainwestowanych pieniędzy. Nie dostaniemy tego produktu w żadnym renomowanym sklepie z suplementami diety.

Moring Silm Formula - cena

W raz z wejściem na rynek suplement ten był oferowany w cenie 137 zł ( klasycznej dla niemal wszystkich wynalazków tego typu ). Obecnie jednak, ze względu na znaczny spadek sprzedaży możemy spotkać się z oferowanie kodów rabatowych przez blogerów promujących Slim Formula o wartości nawet 20%. Co więcej niektóre oferty na portalach aukcyjnych to cena jedynie 85 zł, a na portalach lokalnych jeszcze mniej. Wynika to oczywiście z braku jakiejkolwiek skuteczności i olbrzymiej marży producenta, ponieważ realna wartość produktu to raptem kilka złotych. Dzięki temu jedyny koszt jaki ponosi firma to opłacanie reklamy. Suplementy zawierające liście Moringa w znacznie większej dawce są kilkukrotnie tańsze.

Slim Moring Formula skład liście Moringa

 

Czy warto kupić Moring Silm Formula ?

Oczywiście że nie. Skuteczne odchudzanie to proces który trwa, a jeśli producent deklaruje spadki kilogramów na poziomie kilkunastu kilogramów w tydzień czy miesiąc to oznacza żałosną reklamę i próbę oszustwa najbardziej podatnych na marketing osób. Liście Moringa nie odchudzają ani w żaden sposób nie wpływają na ograniczeniu apetytu czy usuwanie nadmiaru wody. Wszystkie pozytywnie opinie na temat produktu to tylko i wyłącznie działanie promocyjne, dlatego jeśli szukamy prawdziwych recenzji warto skupić się na niezależnych stronach.

Jeśli interesuje nas temat tabletek na odchudzanie i spalaczy tłuszczu warto zapoznać się z ich rankingiem, gdzie wyjaśniona została charakterystyka działania poszczególnych suplementów, które w odróżnieniu od Moring Slim Formula posiadają składniki o potwierdzonej naukowo skuteczności. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

morning-slim-dzialanie.jpg

6 Comments


tak samo kapsułki Moring Slim jak i Slimberry to wielka ściema przy tych drugich to nawet mnie oszukali bo wysłali co innego niż zamawiałem a jak dzwoniłem to nie odbierali telefonów.  Skuteczne do odchudzenia portfela nic poza tym

Link to comment

Nie kupujcie żadnych Suplementów.

To oszustwo.

Nie schudniecie.

Jedyne, co być może jest możliwe, trochę odbudujecie swoje organizmy.

To wszystko.

Szkoda pieniędzy!!!!

 

Link to comment

Bo tluszcz najlepiej spala... tluszcz. Na zywieniu optymalnym dopiero zaczelam chudnac. Odpowiednie laczenie tluszczu z innym pokarmem oraz jedzenie produktow o niskim IG to podstawa. Wtedy sie wchlaniaja skladniki odzywcze. Dlugo by tu pisac na ten temat, wiec przedstawilam tylko podstawy. Naprawde, zadne suplementy nie zastapia zdrowego rozsadku. Kilkanascie kilo miesiecznie mozna schudnac, jesli sie np. cierpi na insulinoopornosc. Wtedy chudnie sie nawet 3 kilogramy tygodniowo. 

Link to comment

Oszukują i naciągają. Namawiają na kurację 4 - miesięczną a jak dzwonisz po miesiącu że nie działa to mówią żeby dać jeszcze czas a najlepiej dokupić wspomagacze... Odesłałam produkty, 2 pełne i 2 puste opakowania i oczywiście nie uwzględnili reklamacji, termin minął.... Tragedia... Złodzieje... 

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...