Skocz do zawartości

Pomoc w odchudzaniu


Rekomendowana wypowiedź

Witaj, bardzo ogólnie napisałeś/aś o sobie, w pierwszej kolejności zerknij na ranking spalaczy tłuszczu na forum, tam zapewne znajdziesz coś dla siebie, a w razie pytań jaki byłby najlepszy spalacz tłuszczu dla Ciebie, pisz tutaj śmiało.

Mam 34 lata, wzrost 176 i ważę 93 kg. Jakieś 18 kg nadwagi więc tyle muszę zrzucić :)

 

Przejrzałam ranking spalaczy tłuszcu i czy zestaw Stimerex Hardcore + Target A2 Cannibal Claw będzie dla mnie odpowiedni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 35lat,170cm wzrostu i waga 68-68,5lg. Wiem ,że niby moja waga jest prawidłowa ale nie czuję się w niej najlepiej. Jem 5 posiłków dziennie co 3godz., nie jem słodyczy ani produktów przetworzonych ,chociaż czasami szarpne się na chipsy wieczorem. 6dni w tygodniu ćwiczę w domu z Chodakowska, Mel B i Tiffany, poza tym jestem matką 3 dzieci więc mam co robić i nabiegam się przy nich.Wizualnie niby nie jestem duża ale nie czuję się dobrze w moim ciele. Całkowicie pozbyłam się tłuszczu z biustu a pozostał szczególnie na biodrach i to nie wygląda dobrze, chciałabym wyszczuplic sylwetkę.Ćwiczę brzuch i czuję w nim mięśnie jak dotknę ale jak siedzę pojawiają się daleko tluszczyku co mnie denerwuje , po nocy też nie jest idealnie płaski. Pije siemię lniane 3razy na dzień, brałam Therm line fast, African Mango i Green Coffee ale nie działają chociaż waga nie rośnie do góry to dobrze.Prosiłabym o dobór suplementow na poprawę mojej sylwetki. Zaznaczam,że kawy nie pije ale dlatego ,że jakoś nie wchodzi zresztą nigdy mnie nie pobudzala,są dni ,że brakuje mi energii i stresu jest dużo przy dzieciach. Pije za to dużo wody z cytryną. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...