Jump to content

Mocne pierwsze spalacze tłuszczu


DarekWien69
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Witam mam kilka pytań do osób które się znają i są kompetentne do udzielenia mi odpowiedzi na moje pytania. 

Od 3 dni jestem na diecie białkowej którą przepisała mi Pani Magister Dietetyki z długim stażem pracy i bardzo wielkimi osiągnięciami. 
Musiałem skorzystać z porady kogoś kto ma Magistra Dietetyki a nie jest tylko dietetykiem bo od trzech lat choruje na głęboką depresję i biorę tabletki anty depresyjne itp. wywołaną traumom. Dodam że mieszkam w Wiedniu Austrii a w Austrii jest takie prawo że osoba dietetyk który nie ma Magistra nie może pomagać osobą chorym, nie wiem jak jest w Polsce. 
Jestem zmotywowany do diety lecz brak mi motywacji do ćwiczeń i do życia co jest w mojej diecie bardzo kluczowe. Chciał bym jednak moją dietę wzbogacić w jakiś suplement diety który będzie mnie mocno pobudzał do działania i życia i spalał tłuszcz. Czytałem wiele na ten temat w internecie i znalazłem różne odpowiedzi na moje pytania. Może opiszę to w punktach żeby łatwiej było by Ci odpowiadać na pytania na które możesz mi udzielić odpowiedzi. Bardzo proszę o pomoc, bardzo mi zależy żeby wyglądać jak parę miesięcy temu. 

1. Szukam suplement diety który pobudzi mnie i da mi powera do działania i życia oraz większą motywację. Chodzi o tabletki a nie o zastrzyki. 
Czytałem że są tabletki działające na zasadzie Viagry, kofeiny czy Testosteronu itp. które pobudzą organizm, dadzą powera i motywują do działania i do ćwiczeń. Ludzie piszą że naprawdę dobrze się czują i mają większą skłonność do działania. Więc pytanie jakie tabletki dały by mi naprawdę dobry efekt. Jeśli to możliwe proszę o tabletki które nie powodują tycia. Oraz w jakich ilościach je brać jak często, kiedy i po jakim czasie zwiększyć dawkę itd. 

2. Suplement diety który w szybki sposób spala tłuszcz jako dodatek do ćwiczeń i codzienności. Więc pytanie jakie tabletki dały by mi naprawdę dobry efekt. Jeśli to możliwe proszę o tabletki które nie powodują tycia. Oraz w jakich ilościach je brać jak często i po jakim czasie zwiększyć dawkę itd. 

3. Wykupiłem karnet na rok fitness i siłownie już mam go prawie 4 miesiące chodzę 2 lub 4 razy w tygodniu na godzinę. Ile razy w tygodniu mam chodzić na siłownie i na jaki czas oraz jakie ćwiczenia wykonywać. Dodam że nie mogę dźwigać bo miałem przepuklinę pachwinową i mam nawroty. I czy do ćwiczeń pić jakieś proteiny, powery jak tak to kiedy przed siłownią w trakcie czy po? I czy jest możliwość że po proteinach, powerach się będzie tyć? 

Do pytań dodam jeszcze jakieś informacje które pomogą wam udzielić mi precyzyjnych odpowiedzi. 

-W ciągu 4 miesięcy przez przyjmowanie mocnych leków antydepresyjnych niektóre na sterydach przytyłem aż 35 kilo w tym krótkim czasie 4 miesięcy. 

- Jestem zmotywowany i gotowy na wszystko i za każdą cenę schudnąć. 

- Mam zdrową wątrobę i inne narządy wewnętrzne więc mogę przyjmować suplementy itp. 

- Dlaczego tu piszę a nie zadawałem tych pytań swojej dietetyczce, moja dietetyczka jest za tym aby przez pierwszy miesiąc albo dwa spróbować odchudzić się bez chemii. 

- Do moich pytań i tematu dodam w załączniku wyniki badań u dietetyczki. 

Jeśli by były jakieś pytania proszę pisać odpowiem na wszystkie! 

Bardzo dziękuje za odpowiedzi i pomoc. 

http://fotowrzut.pl/NZUE3JMFOZ
O to link do wyników badań 

 

Link to comment
Share on other sites

1) nie każdy energetyk pasuje do spalacza, w drugim punkcie o nim wspominasz

jeśli chcesz łaczyć oba suplementy w jednym okresie to moim zdaniem zamiast klasycznego energetyka, lepiej wybrać skuteczny booster testosteronu, który naturalnei pobudzi organizm do wytwarzania tego homronu w więszej ilości, a przez co wzrośnie nam sila, poprawi się samopoczucie i witalność

moim zdaniem najlepszym na rynku jest BPI A-HD w starej mocnej wersji (NIE w wersji Elite), ewentualnie z popularnych, a nie drogich Olimp T-100 Hardcore

2) jeśli stosujesz leki przeciwdepresyjne, to łączenie ich ze spalaczami zawierajacymi pobudzacze jest kiepskim wyborem i często nawet producenci piszą, że nie można ich stosować z lekami z grupy inhibitoró mao czy SSRI

najlepszą opcją w takim wypadku byłoby połączenie spalacza burn24 wraz z boosterem metabolizmu cannibal claw

oba te produkty nie zawierają pobudzaczy i nie powinny kolidować z lekami przeciw depresyjnymi

3) trening wystarczy w zupełności 3-4 razy w tygodni po około godzinie, po treningach warto pić proteiny w celu uzupełnienia puli białek w organizmie i poprawie regeneracji, po dobrym białku spełniającym pewne kryteria nie przytyjesz oczywiście w tłuszcz (np. Amix IsoPrime CFM, Scitec Zero IsoGreat, BioTech Iso Whey Zero)

p.s. nie każdy suplement to chemia, a za chemię można uznać też H2O jeśli ktoś tak bedzie chciał podchodzić do sprawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...