Skocz do zawartości

Suplementy do diety


S10e

Rekomendowana wypowiedź

Witam wszystkich,

Obecnie jestem na redukcji i poszukuję jakiś sumpentow, mianowicie jakiegoś wspomagacza w postaci spalacza tłuszczu, coś na mniejsze łaknienie i jakiś suplement który doda mi energii po pracy

Na diecie jakieś kilogramy znikają, lecz problem jest z tłuszczem szczególnie na brzuchu, dlatego chciałbym wprowadzić narazie proste  treningi w domu i do tego chce coś co może mi dodać siły by ćwiczyć 

Jeśli to pomoże to 182cm wzrostu, ok 80kg, 5 posiłków, w domu jakieś brzuszki, pompki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji jest kilka

Doskonałe połączenie to Fenix Ground Zero +Alphaburn+Erase Fast, Pierwszy jest topowym środkiem na redukcję z całego ciała, zmniejsza łaknienie i posiada także w składzie LeanGBB który ma naukowo udowodnione działanie na tkankę tłuszczowa białą pokrywającą m.in. brzuch, Alphaburn to już  z kolei specjalistyczny spalacz na tę tkankę i połączenie jest idealne, Erase Fast poprawia definicję sylwetki poprzez oddziaływanie na kataboliczny kortyzol i utrzymywanie w ryzach estrogeny, jednocześnie poprawiają samopoczucie i do tego usuwa wodę podskórną.

Kolejna opcja to Thermo Craze z ANS- jest połączeniem zarówno Fenixa i Alphaburna (choć oczywiście nie posiada wszystkich składników z obu) , pobudza dosyć mocno, można do niego dołożyć też Erase Fast lub dobry booster metabolizmu - Cannibal Claw czy Lean Xtreme - Driven Sports

Opcja trzecia - najtańsza ale też bardzo  dobra - Pure Clinical Burn + Alphaburn. 

 

Wszystkie wymienione połączenia są bezpieczne jeżeli nie masz żadnych problemów zdrowotnych , w szczególności  z  układem krążenia,  nerwowym czy hormonalnym

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...