Jump to content
Sign in to follow this  
kamcio100

Nadczynność Tarczycy a Spalacz Tłuszczu

Rekomendowana wypowiedź

Nadczynność Tarczycy a Spalacz Tłuszczu

Witajcie. 

  • wiek - 26 lat
  • waga  - 103Kg
  • wzrost - 179cm 
  • liczba posiłków - Tutaj różnie 3-4 dziennie, cały czas walczę z dietą aby prawidłowo się jej trzymać. 
  • pora aktywności fizycznej - po godz. 17 
  • inne stosowane suplementy - Brak 
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - Nie stosowałem 
  • przeciwwskazania zdrowotne - Nadczynność tarczycy

po takim wstępie, teraz coś o mnie. Postanowiłem w końcu wziąć się za siebie, bo cały czas walczę z samym sobą odnośnie poprawy swojego wyglądu i kondycji. Trafiłem tutaj ponieważ chciałem kupić : REDOX HARDCORE lub REDOX EXTREME ale dobrze się stało, że znalazłem to forum i mój ,,szybki" zakup to rozwiało.. Następnie przeszedłem na dział suplementów i zobaczyłem ranking spalaczy i tak poczytałem go, i mam kilka przemyśleń co mógłbym kupić, dlatego też teraz to piszę, i proszę was o pomoc. 

Mam plan treningowy i zaczynam już nim ćwiczyć, z dietą cały czas walczę ale to tylko kwestia przełamania, ogólnie bardzo mocno się pocę a najbardziej na twarzy, byle jaki wysiłek, nie wiem, przejście z samochodu do pracy, lub do domu to jest już u mnie nadpotliwość taka jakiej by się nie powstydził nie jeden spalacz, dlatego też mniemam że mam nadczynność tarczycy (moja mama też to ma i u niej to jest wybadane) ja jeszcze się nie badałem jednak po objawach jakie za sobą ta dolegliwość niesie mniemam że też to mam, i nie pomagają tutaj żadne suplementy typu PerspiBlock itd bo to raczej na pewno tak czy siak nie działa. 

Ale do rzeczy, przeglądając owy dział o którym wspominałem ,,wybrałem" dla siebie takie dwa spalacze (kupię narazie tylko jeden) i chciałem zasięgnąć waszej opinii czy to będzie dobry wybór tego lub tego ?

1. SPARTA NUTRITION HYDRA SHRED 270G

lub 

2. HI-TECH PHARMACEUTICALS HYDROXYELITE 90 KAP

Ceny są kosmiczne, jednak jeżeli to ma pomóc mi w walce z moim brzuchem (bo tutaj tak najbardziej o niego się rozchodzi i o ,,boczki") to kupię jeden z preparatów, no chyba że polecicie mi coś innego, nie chcę też za bardzo czegoś pobudzającego, ogólnie moja praca to 8-16 ,  praca siedząca przed komputerem. 

Jeżeli coś pominąłem proszę o info, oraz bardzo proszę o pomoc, będe bardzo wdzięczny ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tych dwóch spalaczy nieco lepszą opcją w Twoim przypadku będzie Hydra Shred. Nie nasila termogenezy w takim stopniu jak hydroxyelite i w przypadku odczuwania zbyt dużego pobudzenia łatwiej jest ustalić dla siebie odpowiednią dawkę (nie trzeba bawić się w rozdzielanie kapsułek). Nie ma on w swoim składzie typowych boosterów metabolizmu, ani nie dostarcza prekursorów tarczycy więc nie ma przeciwwskazań przy Twoich dolegliwościach. Cenowo też wypada nieco ekonomiczniej, a sama objętość składników aktywnych jest spora. Moim zdaniem to obecnie jeden z najlepszych splalaczy tłuszczu w formie proszku, masz jeszcze Alphamine z PES, uznany produkt. Z tym, że niestety obecna wersja już jest nieco słabsza od poprzedniej i poszedłbym w stronę Hydra Shreda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, Dzięki bardzo za odpowiedź :) Na pewno mi pomoże, 

A może jeszcze ktoś coś będzie mógł polecić pode mnie to też będe wdzięczny, chcę zakupić coś do czwartku 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...