Jump to content
Sign in to follow this  
pawcio23

Niestabilność, bóle w kolanie i wiele diagnoz

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Rok temu z dnia na dzień zaczynałem czuć niestabilność w kolanie i czułem jak mi się całe kolano ruszało podczas chodzenia więc postanowiłem pójść do ortopedy i w trakcie wizyty miałem robione USG lekarz stwierdził ,że kolano wygląda na zdrowe i ,że jest silne więc powiedział ,że mam chondromalacje 1 stopnia i zalecił Arthryl 3 miesiące i jak to nie pomoże to wstrzyknięcie do kolana specjalnego specyfiku. Po skończeniu leku wróciłem do biegania i innych aktywności ,ale na bóle nie musiałem długo czekać i znowu to samo powróciło. W czerwcu poszedłem do fizjo on stwierdził ,że mam konflikt panewkowo udowy i ,że to może być powód obciążenia lewego kolana i nic się na to nie poradzi ,ale można rehabilitować kolano ,żeby w miare można było chodzić. Te bóle były do dzisiaj jako takie i po jakimś czasie mijała niestabilność to trochę olałem sprawę i wróciłem do aktywności. Ostatnio chciałem po roku czasu zrobić przysiady na siłce no i się zaczęło....Niestabilność w kolanie nawróciła się z bólami i teraz jak chodzę, ruszam kolanem to znowu czuję niestabilność i bóle. Poszedłem znowu do ortopedy tym razem innego i stwierdził ,że łękotka uszkodzona to zrobiłem rezonans i się okazało coś innego.... Wkleję zdjęcie wyniku i bardzo bym prosił o jakąkolwiek pomoc na tą chwilę ( mam ortopedę za 1-2 tygodnie ,ale nie mam tyle cierpliwości ,żeby czekać i z nikim tego nie skonsultować....). Może się ktoś z was w miarę z tematem obeznał kiedyś. Pozdrawiam i dzięki

wynik-rez.PNG