Skocz do zawartości

Trace wagę ale tkanka tłuszczowa pozostaje.


TakiSobieCzlowieczek

Rekomendowana wypowiedź

Witam

Od jakiegoś czasu bardzo się "zasiedziałem". Od maja regularnie zacząłem się więcej ruszać, trenować. Tygodniowo robię około 150km na rowerze + codziennie staram się wykonywać trening domowy w postaci 200 pompek i różnych aktywności fizycznych, które można wykonywać w domu. Mam 20 lat, 170cm wzrostu (niski, ale takie geny) i przed trenowaniem ważyłem 64 kg, obecnie waże 60kg. Waga nigdy nie była wielkim problemem, ponieważ przy moim wzroście wskaźnik BMI jest i był w normie, natomiast z racji jak wcześniej wspomniałem, że się zasiedziałem pojawiły się u mnie tzw. "pyzy" na policzkach, czy też "wylewający" się brzuch. Moje pytanie brzmi: 

Czy systematycznie trenując pozbędę się tego? Straciłem 4kg na wadze, ale tkanka tłuszczowa pozostaje praktycznie taka sama, ponieważ mimo utraty wagi nie widzę różnicy patrząc na swój brzuch czy twarz. Co robie źle, co mogę zmienić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

170cm i 60kg i wylewający brzuch? Rozumiem że hiperbolizujesz. Systematycznie trzymając diete możesz schudnąć. Trening tutaj może pomóc, ale bez deficity kalorycznego nic z tego. Przy okazji warto trzymac białko na jakimś sensownym poziomie około 2g/kg masy ciała żeby w miare utrzymać mięśnie i przy okazji poziom sytości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...