Jump to content
Sign in to follow this  
cyklon04

Jak schudnąć w 2 tygodnie?

Rekomendowana wypowiedź

 Jak schudnąć w 2 tygodnie?

jak schudnąć w 2 tygodnie

W obecnych czasach otyłość i nadwaga to problem wielu osób. Niemal każdy, kto zmaga się z tym problemem, szuka różnych sposobów na zmniejszenie masy tłuszczowej ciała i zadaje sobie pytanie, jak schudnąć w 2 tygodnie?

To wydaje się niemożliwe, ale w rzeczywistości jest kilka sprawdzonych sposobów na to, by zrzucić zbędne kilogramy w 2 tygodnie. Jednak wszystko zależy od tego, jakie cele sobie stawiamy oraz jaką dietę wybierzemy. Jeśli naszym celem jest schudnięcie od 2 do 5 kilogramów, to istnieje bardzo duża szansa na to, że uda nam się osiągnąć cel. Jednak diety, które przyczyniają się do utraty nawet 13 kilogramów w ciągu dwóch tygodni to droga do problemów zdrowotnych, a także efektu jo-jo. Jak więc odchudzać się w dwa tygodnie, by osiągnąć sukces?

Jak schudnąć w 2 tygodnie – efekty

To jakie efekty uda nam się osiągnąć, zależą od tego, w jaki sposób podejdziemy do tego procesu. Jeśli połączymy dobrze zbilansowaną dietę odchudzającą z aktywnością fizyczną, to uda nam się zrzucić nawet kilka kilogramów. Wiele osób jednak szuka diet cud, które pomagają schudnąć nawet o kilkanaście kilogramów. Oczywiście istnieją takie restrykcyjne diety, ale mogą  doprowadzić do kłopotów ze zdrowiem, a przez dwa tygodnie tracimy głównie wodę, a nie tkankę tłuszczową.

Jeśli zastanawiasz się, jak schudnąć w 2 tygodnie, nie możesz liczyć na spektakularne efekty. Specjaliści są zdania, że bezpiecznym dla zdrowia tempem chudnięcia jest jeden kilogram na tydzień. Diety cud to zazwyczaj głodówki, które męczą i prowadzą do efektu jo-jo. Lepiej więc przez dwa tygodnie zmień zasady żywienia, a także wprowadź do życia więcej aktywności fizycznej.

Jak schudnąć w 2 tygodnie – zasady

Jeśli chcemy w szybkim tempie zrzucić parę kilogramów, to należy pamiętać o zasadach diety odchudzającej. Specjaliści odradzą nam stosowanie diety głodówek, ponieważ nie dają one dobrych efektów i są wycieńczające dla organizmu. Zdrowa dieta odchudzająca powinna składać się z określonych składników.

Powinno znaleźć się w niej więcej błonnika, który oczyszcza jelita i przyczynia się do poprawy ich funkcjonowania. Dodatkowo nie możemy zapominać o piciu odpowiedniej ilości wody. W ciągu dnia każdy człowiek powinien spożywać co najmniej dwa litry płynów, z czego większość to powinna być woda.

Jeśli nie wiesz, jak schudnąć w 2 tygodnie, to zacznij od zmniejszenia ilości cukru i węglowodanów w codziennej diecie. Zacznij również zmniejszać porcję posiłków. Wiele osób popełnia błąd i zaczyna pomijać posiłki w ciągu dnia, licząc na to, że to pomoże im schudnąć. Jednak taki zabieg będzie miał odwrotne działanie. Przyczyniać się będzie do zwiększenia masy ciała, ponieważ organizm będzie miał za mało energii. Zamiast tego należy jeść pięć posiłków dziennie tak jak zawsze, ale zmniejszać porcję każdego posiłku. Dzięki temu organizm będzie miał mniej energii do wykonywania bieżących zadań, ale nadal ją będzie miał, więc dodatkowo posiłkować się będzie zapasami tkanki tłuszczowej, a to przyczyni się do zmniejszenia masy ciała.

Warto również sięgnąć po naturalne spalacze tłuszczu. Mają one skuteczne i bezpieczne działanie, a znacząco przyśpieszają proces odchudzania. W naturze najlepiej sprawdza się kofeina, imbir, zielona herbata, a także L-karnityna.

Jednak dieta to nie wszystko, konieczne jest również wprowadzenie do codzienności aktywności fizycznej. Według specjalistów to właśnie ruch jest najlepszym sposobem na spalanie tłuszczu. Dla osób odchudzających się najlepsze będą treningi interwałowe, ponieważ przyczyniają się one do zwiększenia się poziomu hormonu wzrostu w organizmie, a jest to hormon, który pobudza proces spalania tkanki tłuszczowej.

Forum na którym spotkamy najlepsze spalacze tłuszczu jest Forum-Sportowe.pl https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • 8 Posts
  • 5234 Views
  • 3 Posts
  • 1117 Views
  • 1 Posts
  • 1357 Views
  • 1 Posts
  • 2025 Views

×
×
 • Create New...