Skocz do zawartości

Odczucia po zestawie spalaczy


Rekomendowana wypowiedź

Mam pytanie odnośnie Ground Zero + Alphaburn + Diuretic Complex. Stosuje od kilku dni.

Suplementacja wygląda następująco:
Rano na czczo: 1 tab. Ground Zero + 1 tab. Alpha Burn. (Po 40 minutach śniadanie)
W południe przed treningiem: 1 tab. Ground Zero + 1 tab. Alpha Burn
Przed snem: 2 tab. Diuretic Complex

Odczuwam telepanie, przyspieszone bicie serca. W zasadzie po wzięciu tylko raz 1 tab. Ground Zero +Alpha Burn. już tak się czuje. Który z tych preparatów tak mnie trzepie? Nie mam problemów z sercem i ciśnieniem. jestem zdrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, modliszka15 napisał:

Mam pytanie odnośnie Ground Zero + Alphaburn + Diuretic Complex. Stosuje od kilku dni.

Suplementacja wygląda następująco:
Rano na czczo: 1 tab. Ground Zero + 1 tab. Alpha Burn. (Po 40 minutach śniadanie)
W południe przed treningiem: 1 tab. Ground Zero + 1 tab. Alpha Burn
Przed snem: 2 tab. Diuretic Complex

Odczuwam telepanie, przyspieszone bicie serca. W zasadzie po wzięciu tylko raz 1 tab. Ground Zero +Alpha Burn. już tak się czuje. Który z tych preparatów tak mnie trzepie? Nie mam problemów z sercem i ciśnieniem. jestem zdrowa.

Jesteś zdrowa ale nadwrażliwa na składniki, a to dwie różne rzeczy. Spróbuj sam Alphaburn czy będzie OK, jeśli tak to sam Ground Zero, wtedy będzie wiedziała, składniki z którego produktu tak działają na Ciebie. A jeśli solo nie będzie takich efektów to stosuj sam Ground Zero i diuretyk, a po skończeniu na docinkę daj sam Alphaburn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...