Skocz do zawartości

Najlepsze białko dla biegacza


Bartosz266

Rekomendowana wypowiedź

Cześć wszystkim,

Ze względu na specyfikę mojej pracy jestem zmuszony podtrzymywać dobrą kondycję. 70% mojego treningu to biegania, 30% to ćwiczenia siłowe. Niestety nie mam możliwości przygotowywania sobie posiłków do pracy oraz zachowania regularności. Jem to co co mam ppd ręką, nawet w nocy. Właśnie przez to pomyślałem żeby nabyć jakieś białko. Co chce osiągnąć? Palić mniej mięśnia, a nawet może coś dobudować. O ile kalorii dostarcze, tak z białkiem mogę mieć problem. I teraz prośba do Was... Bardzo proszę o polecenie jakiegoś białka dobrego dla mnie w tej sytuacji. Cena nie ma znaczenia, ale wolałbym niepotrzebnie nie przepłacać. Bardzo dziękuję za suplementy marki sfd oraz kfd. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w stałej suplementacji od ponad roku korzystam z Amix IsoPrime CFM i jak dla mnie najlepsze białko jakie testowałem choć nie szczególnie popularne. Zero problemów żołądkowych, bardzo łatwo się przyswaja, a co najważniejsze skład petarda. Smakowo mi bardzo pasuje bo nie są przesłodzone jak np. białka od Sciteca które kiedyś stosowałem. Ewentualnie jak chcesz dodawać je do jakiegoś posiłku czy szejka to fajną opcją jest Natural Isolate o 7Nutrition. Też ma bardzo dobre parametry i żadnych sztucznych słodzików. Te wszystkie białka typu SFD itp. to bankowo robione z jakiś kiepskich surowców bo co miałem próbki to kończyło się bólem brzucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...