Jump to content
Sign in to follow this  
cyklon04

Fenix Ground Zero - czy ten spalacz tłuszczu jest bezpieczny? Jakie opinie i efekty?

Rekomendowana wypowiedź

Fenix Ground Zero - opinie i efekty oraz bezpieczeństwo.

Czy spalacz tłuszczu Fenix Ground Zero jest bezpieczny? Jakie są opinie i efekty po nim? Wszystko na jego temat znajdziecie w niniejszym temacie.

Spalacz tłuszczu Fenix Ground Zero opinie i bezpieczeństwo

Wszystko o spalaczu tłuszczu Fenix Ground ZeroFenix Ground Zero – opinie i efekty

Spalacz tłuszczu Ground Zero jest produktem który na rynku suplementów zajmuje czołowe miejsca w rankingach tego typu produktów od kilku kat. Przez ten czas producent kilkukrotnie zmieniał formuły składników aktywnych tak aby na bieżąco doskonalić suplement i spełnić oczekiwania jak największej liczby Jego użytkowników. Obecnie produkowana wersja tego spalacza pod nazwą Black Edition uznawana jest przez większość ekspertów za najlepszy spalacz tłuszczu na rynku. Posiada bardzo dużą dawkę 750 mg składników aktywnych na każdą kapsułkę z czego zdecydowana większość ukierunkowana jest na redukcję tkanki tłuszczowej i hamowanie nadmiernego apetytu. W odróżnieniu od innych wysokiej klasy spalaczy tłuszczu Fenix Ground Zero posiada bardzo umiarkowane właściwości pobudzające, przez co sprawdza się u większej liczby osób, nawet o zwiększonej wrażliwości na składniki energetyczne.

Ground Zero – bezpieczeństwo 

Produkt Fenixa doskonale pomaga wypracować nam sylwetkę o jakiej zawsze marzyliśmy ze skutecznością dorównującą środkom farmakologicznym. Jednak w odróżnieniu od nich wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania, a osoby zdrowe nie odczuwają żadnych skutków ubocznych. Należy podkreślić że sam producent posiada najważniejsze certyfikaty GMP oraz HACCP przez co mamy gwarancję najwyższej jakości. Większość składników tego produktu dostępna jest także w innych spalaczach tłuszczu, jednak najczęściej są to pojedyncze substancje lub zbyt niskie dawki. Sam spalacz Ground Zero oparty jest niemal wyłącznie o przebadane składniki mające potwierdzoną nie tylko skuteczność, ale również bezpieczeństwo. Wiele z nich jest również opatentowana przez cenione laboratoria, podczas gdy większość spalaczy zawiera nieznanej jakości substancje roślinne które rzadko posiadają wartościowy stopień standaryzacji. Podkreślmy także, że produkt ten nie ma żadnych negatywnych opinii w niezależnych serwisach i forach. Jedynym miejscem na którym możemy znaleźć skargi i negatywne treści wątpliwej wiarygodności są serwisy powiązane z SFD, czyli konkurencyjnym serwisem produkującym spalacze tłuszczu nie wykazujące żadnej skuteczności. Nie wiedząc dlaczego na innych, mniej cenzurowanych stronach internetowych takie opinie nie występują.

Ground Zero – opinie

Jak wspomnieliśmy suplement ten jest na rynku od kilku lat i okazał się być przełomowym pośród spalaczy tłuszczu, nadając tej grupie suplementów absolutnie nowego znaczenia. Przez ten czas wiele osób zdążyło już przetestować jego działanie, a ułamek z nich podzielić się również spostrzeżeniami. Nie będziemy tutaj przytaczać konkretnych opinii, jednak z pewnością warto w wolnym czasie zapoznać się z tym tematem gdyż mamy do czynienia z realnie działającym produktem. Zdecydowana większość osób chwali ten spalacz ze względu na dużą skuteczność w redukcji tłuszczu brunatnego jak i białego, a także bardzo dobre hamowanie apetytu co jest dla niektórych bardzo istotne i może stanowić warunek udanego odchudzania. Fenix Ground Zero w odróżnieniu od wielu innych skutecznych spalaczy posiada niski udział składników pobudzających przez co nie powoduje częstych skutków ubocznych dla tej grupy produktów takich jak bóle głowy, nadmierne pobudzenie, niepokój czy brak możliwości skupienia uwagi.


Ground Zero – analiza składu

Pod tym względem produkt ten jest absolutnym liderem. 750 mg składników aktywnych w każdej kapsułce oraz aż 90 sztuk w opakowaniu sprawia że wystarcza aż na 45 dni suplementacji dawkami na poziomie 1500 mg dobowo. Liczby te mówią wszystko o Jego skuteczności i realnym działaniu. Podkreślmy jednak, że składniki te są dobrane w taki sposób aby kompleksowo podejść do odchudzania całego ciała. Oto ich krótka charakterystyka:

Isopropylnorsynephrine HCL – jest to najbardziej obiecujący alkaloid jaki możemy znaleźć w gorzkiej pomarańczy. Według wielu badań wykazuje o wiele większe właściwości nasilające lipolizę od tradycyjnej synefryny. Wykazuje także działanie energetyczne.

LeanGBB – jeden z najbardziej obiecujących związków spalających tkankę tłuszczową w XXI wieku. Według badań zwiększa poziom l-karnityny w organizmie przez co może mieć realnie dokładnie takiego samo działanie, jakie reklamują producenci l-karnityny od wielu lat. W odróżnieniu od tego aminokwasu nie mamy jednak do czynienia z marketingiem a faktami popartymi badaniami.

Paradoxine – jest to kolejna substancja o skuteczności potwierdzonej na ludziach. Stosując już nie wielkie dawki Paradoksyny grupy kontrolne znacznie szybciej zmniejszały udział tkanki tłuszczowej w swoim organizmie względem placebo. Może także zapobiegać ponownemu otłuszczaniu się organizmu.

Caralluma Fimbriata – jest to związek odpowiedzialny przede wszystkim za kontrolowanie apetytu. W Ground Zero zastosowano najlepszej jakości ekstrakt 20:1 przez co nawet niewielka dawka skutecznie tłumi apetyt i chęć na podjadanie w ciągu dnia. Doskonały związek dla osób które ciągle odczuwają głód bądź mają nieregularne posiłki.

Raspberry Ketones – są te ketony malinowe które działają lipotropowo oraz pozwalają na nasilenie termogenezy bez wzrostu ciśnienia krwi czy obciążenia układu nerwowego. Mogą być stosowane nawet przed osoby z nadciśnieniem. Mają także liczne korzyści prozdrowotne oraz wzmacniają naszą naturalną odporność.

Przykładowa analiza i opinie o Fenix Ground Zero znajdziemy m.in. tutaj

https://forum-sportowe.pl/topic/173-fenix-ground-zero

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • 244 Posts
  • 287506 Views
  • 153 Posts
  • 91529 Views
  • 3 Posts
  • 2643 Views
  • 11 Posts
  • 3966 Views

×
×
 • Create New...