Skocz do zawartości

Jaki zestaw na redukcje


Rekomendowana wypowiedź

Witam 

wiek: 30

płeć: mężczyzna

wzrost: 180

waga: 93

stan zdrowia: wszystko OK

Chciałbym abyś ktoś doradził jaki zestaw wybrać, wstaje wcześnie rano i poszukuje spalacza który zarazem mnie pobudzi i którego będę mógł wziasc zaraz przed lub po posiłku dodam że pracuje fizycznie. Ćwiczę na siłowni około 3 lub 4 razy w tygodniu o godzinie 18/19 i zależy mi na tym by drugi spalacz nie powodował bardzo dużego pobudzenia a raczej koncentracje i skupienie generalnie żebym mógł zasnąć Chciałbym spalic tłuszcz z okolic podbrzusza i ud no i ochronić mięśnie dlatego myślałem nad takim czymś:

GroundZero z rana i fajne pobudzenie + Alphaburn  na wieczór lub EraseFast (ktoś pisał że GrundZero też ma dużo składników na białą tkankę tłuszczową więc może Alphaburn nie potrzebny)

albo

ClincalBurn + Alphaburn + EraseFast

Budżet to 450PLN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphaburn sam w sobie nie jest typowym pobudzaczem, jednak Rauwolfia w połączeniu z innymi stymulantami może nasilać ich działanie. Osobiście unikałbym stosowania Alphaburna typowo przed snem. Przed kolacją jak najbardziej, ale nie bezpośrednio przed pójściem spać. Co do zestawu to moim zdaniem jeśli masz trening o godzinie 18 to śmiało połączenie Ground Zero + Alphaburn się sprawdzi. Fenix jest spalaczem który ma sporo mniej składników pobudzających od np. Clinical Burna więc sądzę że 1 kapsułka przed treningiem nie spowoduje u Ciebie problemów z zasypianiem, tym bardziej że stymulanty zawarte w spalaczach wykorzystujemy w czasie treningu. Potencjał typowo redukujący ma bardzo wysoki więc nie warto z niego rezygnować, a nawet jeśli porcja przed treningiem nie będzie Ci odpowiadać to możesz ją przerzucić na około 30 minut przed posiłkiem przed treningowym. Ground Zero i Alphaburn to moim zdaniem jedno z najlepszych połączeń na trudny tłuszcz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamówiłem PL Target-A2, MG Roxidex i EN Erase Fast Roxidex Stosuje już z 2 tyg i jest ok Poszukuje czegoś na lepszy sen, bo często zdarza się przebudzić w nocy albo czuję że sen jest płytki i się nie wysypiam. Fajnie by było jakby wspomagał taki środek regeneracje tak żebym spał mniej  a czuł się wypoczęty Niestety często śpię po 6 czasem jak się uda 7h dziennie ale pracuje fizycznie ciężko no i jeszcze ćwiczenia, czasem brakuje mi dnia na wszystko co chciałbym i muszę zrobić dlatego na tygodniu mało śpię. Możecie coś polecic sprawdzonego co działa i żeby nie kolidowało z tym co biorę jak napisałem wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sen to bardzo sobie chwalę klasyczną melatoninę z Haya Labs o przedłużonym uwalnianiu. Moim zdaniem różnica znacznie na plus względem klasycznej formy.  Możesz więc jak najbardziej sobie przetestować, a jeśli masz duże problemy ze snem to dodatkowo możesz wrzucić suplement który nie tylko ułatwia zasypianie, ale też poprawia Jego jakość. Możesz śmiało sprawdzić taką opcję jak Dedicated Re-Grow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...