Skocz do zawartości

Czy takie combo przy odchudzaniu ma sens?


adorov

Rekomendowana wypowiedź

Witam, 

jestem świeżynkiem w kwestii suplementacji i mam pytanie. Może zacznę od tego, że chciałbym pozbyć się tłuszczu brzusznego i nadmiaru wody z organizmu. Trochę poczytałem na własną rękę, co z czym i jak łączyć, ale nie mam pewności czy takie combo będzie ok. Przeglądałem wątki i widzę, że jest tu kilku konkretnych wyjadaczy, może ktoś coś doradzi.

Hi-Tech Stimerex Hardcore + Athletic Xtreme Lean FX + Lecheek Nutrition AD-3 PCT

Oczywiście do tego treningi i miska. Jednak pytanie dotyczy supli, czy coś podmienić na coś innego, czy może coś dodać, czy odjąć, czy inaczej się za to zabrać...
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii suplementacji wszystko wygląda na dobrze zaplanowane, jednak konkretne produkty można podmienić na nieco skuteczniejsze pod względem składu. Stimerex Hardcore nie jest już niestety produkowany przez firmę Hi-Tech Pharmaceuticals i najlepszą alternatywą tej marki jest Lipodrene w wersji Hardcore ( czarne tabletki ). Ma lepszy skład pod kontem spalania tłuszczu od Stimerexu, a nieco słabiej pobudza co dla niektórych jest wadą a dla innych zaletą. Jak sama nazwa wskazuje na ich charakterystykę Stim - stymulant, Lipo - lipogeneza więc moim zdaniem jeśli zależy Ci na utracie wagi, a nie pobudzeniu to jest to lepsza opcja. 

Co do Lean FX to może być, jednak moim zdaniem obecnie najlepszym boosterem metabolizmu jest Cannibal Claw. Od jakiegoś czasu Lean FX nie ma tak dobrego składu jak Jego poprzednie wersje i obecnie nie można go raczej nazwać topowym produktem z tej kategorii. Claw przyspiesza metabolizm na pewno skuteczniej gdyż ma w składzie realnie działające prekursory dla hormonów tarczycy. Jeśli chodzi o ostatni środek to może zostać, ja osobiście bardziej chwalę sobie Erase Fast gdyż ma bardziej kompleksowy skład i poza usunięciem nadmiaru wody poprawia samopoczucie oraz zwiększa gęstość i użylenie mięśni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam spalacz bardzo popularny i ceniony przez wiele osób.

Poprzednia wersja opierała się w dość dużej mierze na składnikach pobudzających przez co charakterystyka działania była nieco różna od obecnej wersji. Ta która dostępna jest teraz jest znakomitym spalaczem, działa na lipolizę i termogenezę oraz wpływa na przyspieszenie metabolizmu. Jeśli oceniać dany produkt pod kontem spalania to Ground Zero zdecydowanie jest najciekawszym produktem na rynku. Z pewnością jednak nie pobudza w tak mocnym stopniu jak wymienione przez Ciebie stimerex czy chociażby Lipodrene dlatego jeśli ktoś miał już styczność ze spalaczami mocno pobudzającymi to prawdopodobnie Ground Zero będzie w kwestii pobudzenia dosyć łagodne. Jednak jeśli nie stosowałeś wcześniej innych silnych spalaczy lub zależy Ci przede wszystkim na spalaniu a nie pobudzeniu to Fenix będzie na pewno najlepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...