Jump to content
Sign in to follow this  
kuuubaaa

Erase Fast

Rekomendowana wypowiedź

Cześć,

 

mam pytanie odnośnie Erase Fast. Biorę od około 2 tygodni i od pewnego czasu mam bóle głowy oraz temperaturę blisko 37. Pytanie czy Erase Fast może powodować bóle brzucha, bóle głowy oraz podwyższać temperaturę ciała? Pytam bo zauważyłem wyżej wymienione objawy podczas brania i zastanawiam się czy któryś ze składników może mieć na to wpływ. Dodatkowo biore go z pierwszym posiłkiem rano i przed spaniem drugi tabs. Czy jakieś jedzenie może zaburzać działanie albo osłabiać działanie(pomijając alkohol wiadomo) na przykład nabiał albo cokolwiek?Może lepiej na pusty żołądek brać?

 

Do tego biore cały zestaw witamin itd:

-E,A,B,D,K,C

-Boron

-Potas

-Magnez

-NAC

-TMG powder

-Chrom

-Miedź

-Selen

Czy coś z tego może powodować bóle brzucha i głowy oraz temp?Chyba nie powinno przeszkadzać też przy Erase? Zestaw w sumie dobierany pod boost testosteronu choćby minimalny.

Ewentualnie co byście jeszcze sugerowali lub zmienili?Jak brać witaminy które ze sobą i kiedy oraz kórych nie łączyć za jednym razem?Z posiłkami czy bez?

Mam jeszcze w szafce L-dope ale narazie nie biorę. Tego chyba ciągiem też raczej się nie bierze?

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Erase Fast nie ma żadnych składników wpływających na wzrost temperatury ciała czy mogących podwyższać ciśnienie w odczuwalny sposób. Oczywiście, zawsze możne się zdarzyć reakcja alergiczna na którykolwiek ze składników i wtedy odczuwamy dyskomfort np. pokarmowy. Możesz w ramach próby odstawić na kilka dni Erase i sprawdzić czy sytuacja się zmienia, będzie to najbardziej wiarygodna metoda.

Żywność nie powinna wpływać na Jego działanie, gdyż nie jest to suplement mający krótki okres półtrwania jak np. stymulanty. Moim zdaniem przyczyny takiego stanu rzeczy mogą leżeć gdzieś indziej niż w suplementacji, aczkolwiek nie zaszkodzi odstawić na tydzień i spróbować. Witaminy i minerały które masz najlepiej dawać we większości do posiłków, w podzielonych dawkach. Chrom wrzucaj jedynie przed posiłkami, a magnez w największej dawce daj przed snem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • 3 Posts
  • 677 Views
  • 5 Posts
  • 589 Views
  • 3 Posts
  • 1264 Views
  • 4 Posts
  • 810 Views

×
×
 • Create New...