Skocz do zawartości

Suplementy a ich smak i słodycz


Rekomendowana wypowiedź

Witam. Chciałbym poruszyć pewien problem z jakim się spotykam i mam nadzieję, że dostanę jakieś rozwiązanie lub jakieś wskazówki.

Problem polega na tym, że wszystkie suple w proszku z jakimi się spotykam są cho.... słodkie :( Tego nie da się normalnie przełknąć nie chcąc się za przeproszeniem zrzy....ć :/

Posiadam teraz przed treningówkę Frenzy. Już nawet zmniejszam dawkę aby nie sypać po całej miarce ale to nie pomaga :/ Muszę to pić za jednym tchem i tak potem na końcu mam ochotę na rz...g :( Mówimy tu o szklance 300 ml. Żebym tego nie poczuł to chyba bym musiał we wiadrze rozrobić :) 

Nie mówię tylko o Frenzy ale miałem kilka innych przed treningówek i kreatyn typu CM3, które były strasznie słodkie.

Najlepsze jest to, że chciałbym tego Frenzy brać ze dwie miarki bo po jednej nic nie czuję ale jak to przeskoczyć? Przecież dwie miarki to będzie jakbym cukierniczkę zjadł !!!

Ma ktoś jakieś rozwiązanie? Nie odsyłajcie mnie do tabletek bo chciałbym troszkę odciążać się od tego łykania tabsów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smakuje podobnie jak sok

jeśli chcesz w ogóle nie słodką (a wręcz o zasadowym smaku) przed treningówkę, przy tym na poziomie równie dobrym jak nie lepszym to OLYMPUS LABS Conqu3r Unleashed 280g jest taką

jak dla mnie ciężka do wypicia ze względu na lekko nawet gorzki posmak, w ogóle tam słodyczy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dobra odżywka charakteryzuje się tym że łatwo się rozpuszcza ,nie pieni się , ma dobry smak i niestety nie jest tania .Do takich można zaliczyć odżywki białkowe  firmy Amix Posiadają białko whey  w kilku fantastycznych smakach np czekolada ,malina czy lody pistacjowe .Smakuje jak mleczny shake  Można je stosować  po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...