Skocz do zawartości

Suplementy


effffffka

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Długo się zastanawiałam czy napisać ale w końcu się odważyłam :)  Od czerwca jestem na diecie. Treningi fitness w domu 2-3 razy w tygodniu. Waga stoi. Czytam o tych wszystkich wspomagaczach i już się zagubiłam. wszystko super , a zaraz już opinia ze nie :( Wiem ze zdrowo to kg na tydzień, A nie da się tego jakoś podkręcić suplementami/spalaczami? Dodam że cena też gra rolę.Proszę pomóżcie. Mam do zrzucenia jeszcze około 18 kg. Mam trochę podwyższone ciśnienie i hashimoto. Od ciśnienia biorę leki, od tarczycy nie muszę. Dodam jeszcze ze czasem mam problem z zaparciami i muszę wspomagać się tabletkami bo nic nie pomaga :(      Czekam i Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrą opcją, całkowicie pozbawioną stymulantów, a co za tym idzie nie wpływa negatywnie na ciśnienie krwi jest Alpha Lion Cheetah Burn Stim Free. Bardzo duża objętość składników aktywnych o potwierdzonym działaniu, a do tego właściwości działające również na procesy termogeniczne bez efektu pobudzenia. Obecnie ze spalaczy nie zawierających żadnych składników pobudzających będzie najlepszą opcją. Jeśli nie stosujesz leków na tarczycę, a metabolizm jest spowolniony to możesz celować w takie produkty jak boostery metabolizmu, które również w większości nie wpływają na ciśnienie. Z bardzo dobrych opcji w tym kierunki masz Brawn Thyro-Lean V2 oraz Cannibal Claw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...