Jump to content

Karotka

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Karotka

 1. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam...o ile zechcę być przy Cheetah Burn Stim Free to dawkowanie wygląda tak: 1 kaps.przed śniadaniem,przed treningiem lub po południu między posiłkami w dzień gdy nie mamy aktywności fizycznej 2 kap. cheetah i przed kolacją jedna kaps. czyli w sumie cztery na dobę. Natomiast przy burn 24 -2 kaps.ze śniadaniem,2 kaps.przed obiadem i 2 kaps.przed kolacją czyli 6 kaps.na dobę? Lub oba preparaty naprzemiennie.
 2. Tak zażywam Letrox na niedoczynność tarczycy.Właśnie w związku z tą chorobą zaczęły się moje problemy z wagą ale jakoś sobie radziłam / ćwiczenia + dieta/ a po wypadku klapa,patrzę na jedzenie i kilo w górę /żart/ A więc pozostanę przy Burn24 lub Cheetah Burn Stim Free...a może oba na zmianę i tylko proszę o podpowiedź jak to stosować ?
 3. Dziękuję za podpowiedź i radę.Co prawda nie mam żadnych problemów zdrowotnych ,oprócz tarczycy i ortopedycznych ale dostosuję się do Twojej porady.Zakupię te które polecasz a te już zakupione komuś dam .Należy najpierw poczytać co i jak a nie od razu kupować na ślepo.Dobrze,że znalazłam to forum i doświadczone osoby.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
 4. Dziękuję za odpowiedź Jestem jeszcze nieobeznana w temacie a takie produkty podpowiedziała mi koleżanka.Teraz wiem,że są to termogeniki. A gdybym zakupiła Brawn Thyro-Lean V2 gdyż doczytałam,że wspomaga metabolizm,który u mnie jest mocno spowolniony /niedoczynność tarczycy,wiek/ Zacznę może tak...jestem osobą starszą/68 lat/,niepełnosprawną a więc mam duże ograniczenia ruchowe.Jeżdżę na rowerku stacjonarnym max.10 minut w jednej turze 2-3 razy i trochę ćwiczę /guma,hantelki,piłka/ jestem na diecie 1400 cal.ułożonej przez dietetyka.Na początku spadło 10 kg.w przeciągu 4 miesięcy.Teraz pomimo zmiany diety waga stoi w miejscu a ja muszę walczyć by nie podskoczyła,co u mnie dzieje się błyskawicznie.Odżywiam się bardzo zdrowo ,żadnych fast foodów,słodkich napoi,nigdy nie używałam cukru ale jestem łasuchem na słodycze i chociaż je mocno ograniczyłam,to czasami skuszę się.Muszę jeszcze zrzucić co najmniej 5 kilo,gdyż czeka mnie operacja i jest to bardzo wskazane.Dodam,że zawsze byłam osobą szczupłą i uprawiałam różne sporty ale wypadek i związane z tym operacje i mocno ograniczenie ruchu zrobiło swoje.Prosiła bym o podpowiedź czym ewentualnie mogę się jeszcze wspomóc ? Pozdrawiam :)
 5. A jak dawkować Pure Clinical z Burn z Ground Zero? Nigdy nie brałam żadnych spalaczy.Proszę o podpowiedź kogoś znającego się na tym.
×
×
 • Create New...