Jump to content

Yoga Girl

54,608 views

Twój cel to: usuń nadmiar wody Smar Caps Hydrolight - w tym artykule postaramy się nieco szerszej, a co najważniejsze bardziej obiektywnie i fachowo spojrzeć na suplement, który z pewnością może przyciągnąć naszą uwagę bardzo długą nazwą. Skupimy się jednak na składzie, potencjalnych efektach oraz innych korzyściach jakie możemy uzyskać z Jego udziałem.

Spis treści:

Popularność tabletek Twój Cel To Usuń Nadmiar Wody

Wszystkie suplementy odchudzające mogą mieć różnego źródła swojej popularności wśród nabywców. Wiele produktów popularnych jest ze względu na bardzo dobry skład, dzięki czemu realnie wspomagają utratę zbędnych kilogramów. Inne, bazują na rozbudowanej kampanii marketingowej i niestety w tym przypadku mamy do czynienia właśnie z takim efektem. Chwytliwa nazwa, wiarygodny sposób przedstawiania informacji przez producenta oraz stosunkowo niska cena z pewnością zachęcają do przetestowania. Niestety po zagłębieniu się w skład łatwo możemy dojść do wniosku, że nie wspomagają one utraty nadmiaru wody.

Hydrolight Twój Cel Usuń Nadmiar Wody

Dlaczego ten produkt jest tak popularny?

Przede wszystkim ze względu na bardzo szeroki zakres kampanii marketingowej. Informacje o produktach tej marki najczęściej możemy znaleźć w niszowych stronach internetowych, które nie zwracają uwagi na swoją renomę. Często są również promowane przez celebrytów instagrama i podobnych stron, gdzie młode osoby praktycznie za pół darmo umieszczają zdjęcia tego rodzaju suplementów by wzbudzić zainteresowanie innych. Zwróćmy uwagę, że żaden PRAWDZIWY branżowy autorytet nie utożsamia się z tą marką.

Usuń Nadmiar Wody Hydrolight Smar Caps - opinie

Najłatwiej trafić na pozytywne opinie tego produktu, ponieważ podchodzą one oczywiście od producenta i Jego współpracowników. Nie mniej jednak, przy odrobinie zaangażowania jesteśmy w stanie znaleźć rzetelne informacje na Jego temat. Jak widzimy, w miejscu gdzie ten suplement jest sprzedawany i gdzie moderator (czyt. producent) nie ma kontroli, łatwo możemy znaleźć wiele niepochlebnych wpisów od użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup tego produktu.

hydrolight-opinie.jpg

Twój Cel To Usuń Nadmiar Wody Smar Caps - analiza składu

hydrolight-sklad.jpg

Porcja dzienna - 2 tabletki:

Ekstrakt z Ziela Opuncji Figowej  - roślina ta posiada wyłącznie niewielkie działanie prozdrowotne, co więcej jedyne badanie potwierdzające jej działanie przeprowadzono na królikach w dawce wielokrotnie większej niż odpowiednik dla ludzi zawarty w produkcie Hydrolight. Jest to popularny składnik kosmetyków, natomiast nie ma żadnego potencjału odchudzającego.

Ekstrakt z Ziela Pokrzywy Zwyczajnej - stosowana jest przede wszystkim w celach poprawy kondycji układu pokarmowego oraz ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne. Według badań korzystnie wpływa także na stan gruczołu korkowego u mężczyzn. Jej potencjał diuretyczny jest MINIMALNY i to przy użyciu kilkukrotnie większej dawki.

Ekstrakt z liści Zielonej Herbaty - jest to przede wszystkim roślina działająca antoksydacyjnie. Co więcej, mamy tutaj bardzo niskiej jakości ekstrakt bez obecności kluczowych związków tej rośliny takich jak EGCG, Polifenole czy Katechiny. W tej postaci i dawce zaledwie 100 mg na kapsułkę nie ma potencjału diuretycznego.

Ekstrakt z Euterpy Warzywnej - jest to nic innego, jak popularne jagody Acai. Nie wpływają one na masę naszego ciała, a sama dawka większości poważnych producentów to 500 - 1000 mg na kapsułkę. W Hydrolight Smar Caps otrzymujemy przynajmniej 5 razy mniej. Kwasów fenolowych otrzymujemy ilości zaledwie śladowe, bez możliwości wpływu na utratę wagi.

Ekstrakt z Ziela i Korzenia Mniszka Lekarskiego - przeciętna dawka to podobnie jak w przypadku Acai 500 - 1000 mg, jednak tutaj producent ograniczył dawkę do 28 mg w porcji dziennej, zatem potrzebujemy przyjąć... kilkadziesiąt tabletek by skorzystać z Jego właściwości.

Jak widać, w całej formule składu możemy znaleźć jedynie dwa składniki działające na procesy utraty wody podskórnej. Są nimi Mniszek Lekarski w dawce KILKADZIESIĄT razy zbyt małej oraz Pokrzywa Zwyczajna, której potencjał jest bardzo niewielki, a przy dawce zawartej w produkcie żaden.

Podsumowanie

Tabletki Twój Cel To Usuń Nadmiar Wody Hydrolight nie mają nic wspólnego z detoksem, oczyszczeniem organizmu ani tym bardziej utratą jakichkolwiek kilogramów. Dokładnie analizując skład produktu widzimy jak bardzo nie oddaje on tego, co deklaruje producent. Co więcej, wiele niezależnych opinii potwierdza te fakty.

Tableti Twój Cel To Usuń Nadmiar Wody Hydrolight

Poza bardzo małymi dawkami składników warto też zwrócić uwagę na bardzo słabe ich formy i brak standaryzacji na najważniejsze substancje czynne. Obiektywnie patrząc cały skład jest wart co najwyżej 20% ceny finalnej produktu. Podsumujmy zatem, że suplement ten w żaden sposób nie wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, redukcję tkanki tłuszczowej czy wody podskórnej.

Jeśli zależy nam na redukcji nadmiaru wody możemy sięgnąć po suplementy diuretyczne wysokiej jakości, które zawierają standaryzowane ekstrakty roślinne w klinicznie działających dawkach jak chociażby Amix Diuretic Complex, Hi-Tech H2o Expulsion czy Metabolic Hydravax. Opinie na ich temat, a także inne skuteczne produkty znajdziemy w kompendium wiedzy na temat odchudzania - https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

  • Like 1

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...