Skocz do zawartości

Fenix+a2+>? dobor zestawu


Rekomendowana wypowiedź

witam, chcialbym dobrac konkretny zestaw na poczatek redu. Mam dosc spore doswiadczenie i szukam mocnego zestawu, zastanawiam sie nad Fenix Ground Zero+ target a2+ wlasnie nie wiem co jeszcze dodac do tego zestawu, Erase fast odpada, odwadniac przesadnie sie nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zastosował Ground Zero + Alphaburn zamiast target'a

a co do erase fast to weź pod uwagę, że estrogeny nie warunkują gospodarki wodnej organizmu, czyli wody wewnątrzkomórkowej, która jest pożądana, a zatrzymaną wodę podskórną (międzykomórkową), także odwodnienie w sensie jaki zapewne masz na myśli Ci nie grozi

poza tym, gdyby działanie erase fast ograniczało się jedynie do diurezy, to taniej byłoby kupić chociażby Diuretic Complex

no ale jeśli już skreśliłeś ten środek, to innym pasującym do zestawu jest albo booster metabolizmu cannibal claw (spisał by się bardzo dobrze jeśli masz spowolniony metabolizm, czyli albo nieregularnie się odżywiasz, albo jest już w zaawansowanym etapie redukcji tłuszczu i kalorii masz tak mało, że siłą rzeczy metabolizm zwolnił) lub burn24 (spisałby się idealnie gdy masz problem z odkładaniem się tłuszczu pomimo niewielkiej kaloryczności posiłków, lub nie ograniczasz węglowodanów w pożywieniu chociażby z takich względów, że chcesz mieć sporo siły do treningów lub masz złe samopoczucie ograniczając ich ilość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...