Jump to content

Nutrigo Lab Burner - opinie i działanie  

1 member has voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   1
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja tłuszczu
   0
  • Hamowanie apetytu
   0
  • Pobudzenie i energia
   0
  • Brak działania
   1


Rekomendowana wypowiedź

Nutrigo Lab Burner 

Jest to jedyny spalacz tłuszczu w ofercie tego producenta, który stosunkowo od niedawna jest dostępny na rynku suplementów. Zaprojektowany został zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a sam producent reklamuje go jako jedną z najlepszych propozycji w swojej kategorii. Podstawowym składnikiem jest opatentowany Sinetrol w dawce 900 mg, na którym ma opierać się skuteczność tego spalacza tłuszczu. Jako uzupełnienie znajdziemy związki o charakterze termogenicznym i lipotropowym jak np. Citrin, czyli opatentowany ekstrakt z Garcinia Cambogia. 

Spis treści:

Nutrigo Lab Burner - opinie, efekty i analiza

Skład spalacza Nutrigo Labs opiera się o podstawowe składniki aktywne, które możemy z łatwością znaleźć w wielu spalaczach tłuszczu.Nie ulega jednak wątpliwości, że w podobnym zakresie cenowym możemy otrzymać produkt oparty o zdecydowanie bardziej zaawansowane i skuteczne składniki, takie jak chociażby zaawansowane boostery metabolizmu czy alkaloidy działające precyzyjnie na najbardziej uporczywą tkankę tłuszczową. Ekstrakt z malin, standaryzowany na obecność ketonów czy bioperyna, to popularne składniki, jednak niekoniecznie posiadające potwierdzone działanie w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej. Za kluczowy składnik oczywiście przyjmujemy Sinterol Xpur, który w teorii powoduje zwiększone uwalnianie kwasów tłuszczowych oraz glicerolu, co ma przełożyć się na uzyskanie szczupłej sylwetki.

Nutrigo Lab Burner - opinie

Ze względu na dosyć wysoką cenę jak za oferowany skład, spalacz ten nie cieszy się póki co dużą popularnością. Na niezależnych stronach opinie znajdujemy sporadycznie, a na dodatek w większości nie są one zbyt entuzjastyczne i raczej wyrażają rozczarowanie. Na znanym portalu sprzedażowym również brak jakichkolwiek rzetelnych recenzji tego spalacza. Jedynym miejscem w którym zbiera wysokie oceny jest strona producenta, choć oczywiście ich wiarygodność jest co najmniej mocno wątpliwa.

Spalacz Nutrigo - dawkowanie

Spalacz ten zawiera 60 kapsułek w opakowaniu, co daje nam 30 realnych porcji. Według zaleceń producenta optymalnym sposobem Jego przyjmowania jest 1 porcja dziennie przed treningiem, natomiast w dni bez aktywności fizycznej w godzinach porannych. Nie należy przekraczają zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Producent nie przewiduje zróżnicowanego dawkowania np. względem aktywności czy masy ciała, dlatego porcja 2 kap. na dobę będzie dla większości osób optymalna.

Nutrigo Lab Burner cena i gdzie kupić

Na dzień dzisiejszy cena detaliczna tego produktu to aż 169 zł. Oczywiście istnieje na rynku wiele droższych spalaczy tłuszczu, jednak skład Nutrigo wskazywałby raczej na fakt, że mamy do czynienia z produktem ekonomicznym, tym czasem cena aspiruje go do spalaczy z wysokiej półki, a takiego działania niestety nie posiada. Raczej nie spotkaliśmy się w internecie z korzystniejszą ofertą cenową więc nie znajdziemy alternatyw. Produkt ten dostępny jest na stronie producenta i bardzo ciężko spotkać go w renomowanych sklepach z suplementami, co z pewnością nie wpływa również korzystnie na Jego odbiór.

Nutrigo Burner - okiem eksperta

Przeglądając opis i skład tego produktu bardzo łatwo zauważyć, że jego reklama jest zbudowana na podobnej zasadzie jak wielu innych "cud tabletek" na odchudzanie. Oceniając skład produktu, wartość rzędu 20-30 zł powinna odzwierciedlać cenę produktu, niestety jest ona kilkukrotnie wyższa. Produkty Nutrigo labs wydają się mieć zawyżone ceny, nieadekwatne do zawartych składników,  w tym przypadku nie jest inaczej, ale być może rynek zweryfikuje to z czasem. Świadomość kupujących jest coraz większa i jak widzimy suplement ten nie cieszy się wielką popularnością, która wynika prawdopodobnie z uprzednio wskazanej tezy. Zastanawiające są przywoływane przez producenta badania na Sinetrol, a dokładnie trzy, które wykazały spadek wagi 9 kg w miesiąc. Cóż, pomijając fakt, że ani jedno badanie na jakąkolwiek skuteczność nie zostało przedstawione, tak że należy je traktować w ramach radosnej twórczości specjalistów od marketingu. Realnie, spalacz Nutrigo Burner plasuje się na poziomie środków z najniższej półki pod względem skuteczności i średnio-wysokiej półki cenowej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...