Skocz do zawartości

spalacz lipidowy czy booster matabolizmu ?


Mat2805

Rekomendowana wypowiedź

Witam, mam 34 lata, jestem osoba otyłą. Od miesiaca czasu chodze na siłownie, w pierwszym etapie zaczałem od korzystania z orbitreka. Najpierw 40 minutowy treningu stopniowo go wydłużając, obecnie trwa on 60 minut 5 razy w tygodniu. Puls trzymam na poziomie 60-70 % pulsu masymalnego czyli w przedziale 120-130. Po treningu nie jestem jakos bardzo zmeczony. Efekty ćwiczeń są, pasek od spodni zapinam o dwie dziurki wczesniej, koszulki też sa lużniejsze. Kondycja się poprawiła. Woda ze mnie nie zeszla, bo już od dłuższego czasu biore leki diuretyczne czyli moczopednę, wiec lużniejsze ciuchy to efekt ubycia tłuszczu. Jednak chciałbym przyspieszyć spalanie, dlatego myśle nad suplementami. Czytałem że najlepsze w moim przypadku efekty by dało połączenie:

Burn24 + Canninal Claw

lub Burn24 + Thyro-Lean.

Jednak ze wzgłedów finansowych narazie zacząłbym od tylko jednego produktu. Moje pytanie jest od ktorego ?

Nie jem obecnie jedzenia "śmieciowego", nie pije napojów słodzonych, staram sie by posiłki były regularne 5 razy dziennie w nie dużych dawkach. Utyłem przez nieregularne jedzenie, duże przerwy w jedzeniu i najadanie się dopiero wieczorem. Biore leki na nadciśnienie, wieć produkty z kofeiną itp odpadają. Myśle by zacząć od boosterów metabolizmu tylko który z tych bedzie najlepszy, a może jeszcze jakiś inny. Czy jednak zacząć od Burn24 lub czegoś podobnego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawienie też ma sens. 

Thyro Lean możesz na dwa sposoby : 1 kap. po przebudzeniu ,2 kap przed treningiem /obiadem , 1 kap przed spaniem

 druga opcja : 2 kap po przebudzeniu 2 kap przed treningiem /obiadem

Corti Lean : 2 kap po przebudzeniu oraz 2 kap przed pójściem spać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...