Jump to content

Olimp Therm Line Man - opinie i działanie  

 1. 1. Jaką masz opinie o tym spalaczu tłuszczu ?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   0
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
   0
  • Hamowanie apetytu
   0
  • Pobudzenie i energia
   0
  • Brak działania
   0


Rekomendowana wypowiedź

Olimp Therm Line Man

Jest to bardzo popularny suplement odchudzający dla mężczyzn. Kolejny produkt z linii Therm Line która jest łatwo dostępna niemal w każdej aptece. Jego zadaniem jest przyspieszenie metabolizmu, ograniczenie apetytu oraz nasilenie procesów redukcji tkanki tłuszczowej. W Jego skład wchodzi między innymi kofeina, dlatego nie powinien być przyjmowany przez osoby mające problemy z nadciśnieniem czy układem krążenia. Opakowanie zawiera 60 tabletek i wystarcza na 15 dni pełnej suplementacji.

Olimp Therm Line Man - opinie, efekty i analiza

Składniki Therm Line Man mają wykazywać wielokierunkowe działanie i szeroki wpływ na organizm. Poza substancjami, które często występują w spalaczach tłuszczu możemy również znaleźć Ekstrakt z Żeń-Szenia wpływającego pozytywnie na libido u mężczyzn. Największy udział w całej formule ma ekstrakt Garcinia Cambogia standaryzowana na obecność HCA. Znajdziemy tutaj również opatentowaną mieszankę owoców cytrusowych znaną z innych spalaczy Olimp, czyli Sinetrol.

Suplement ten reklamowany jest jako skuteczny spalacz tłuszczu przeznaczony dla mężczyzn o czym mają świadczyć większe dawki składników aktywnych niż w pozostałych wersjach oraz duża porcja kofeiny. Wygląda to bardzo obiecująco, niestety tylko na pierwszy rzut oka, ponieważ producent podając dawki nakreśla je dla porcji dziennej 4 tabletek, a nie jednorazowej. Dodatkowo składników, które realnie nasilają termogenezę i lipolizę znajdziemy tutaj bardzo niewielkie ilości, które nie mogą przełożyć się na efektywny spadek wagi.

Therm Line dla mężczyzn - dawkowanie

Producent sugeruje stosowanie 2 tabletek razem ze śniadaniem oraz 2 tabletek z obiadem. Jako, że składniki zawarte w spalaczach tłuszczu nie powinny być mieszane z treścią pokarmową, sugerujemy dawkowanie przed posiłkami. Jeśli posiadamy aktywność fizyczną, wówczas jedna z porcji powinna przypadać na kilkadziesiąt minut przed planowanym treningiem. Porcja 4 tabletek sprawia, że całe opakowanie wystarcza na 15 dni stosowania.

Therm Line Man - opinie

Ze względu na obecność kofeiny oraz składników podnoszących termogenezę wiele osób pozytywnie ocenia ten suplement. Pamiętajmy jednak, że zwiększona potliwość nie jest równa redukcji tkanki tłuszczowej. Przez ten pryzmat Therm Line Man jest jednak często oceniany, co może osoby zainteresowane Jego zakupem wprowadzać w błąd. Jako bardzo popularny produkt cieszy się oczywiście wieloma pozytywnymi opiniami, jednak zdecydowana większość dotyczy wzrostu energii czy termogenezy, a nie samego wpływu na utratę tkanki tłuszczowej. Oczywiście zdarzają się także liczne opinie negatywne, które potwierdzają bardzo przeciętny skład produktu.

Therm Line Men - gdzie kupić i jaka cena ?

Należy do linii produktów Olimp Labs które są dostępne w aptekach więc to najłatwiejsze źródło Jego zakupu. Oczywiście może nabyć go również poprzez sklepy z suplementami na terenie całego kraju. Therm Line Man to produkt bardzo łatwo dostępny zarówno w punktach stacjonarnych jak i w sprzedaży internetowej. Na dzień dzisiejszy opakowanie 60 tabletek możemy kupić w cenie 29-35 zł.

Therm Line Man - najlepszy spalacz dla mężczyzn ?

Jest to suplement reklamowany jako idealne rozwiązanie dla płci męskiej, jednak nie ma w tym ani trochę prawdy i ten sam spalacz bez problemu mogą stosować kobiety. Nie znajdziemy tutaj żadnych składników hormonalnych czy innych świadczących o ukierunkowaniu produktu ze względu na płeć. Niestety wielu producentów stosuje taktykę marketingową polegającą na produkcji spalaczy tłuszczu dla konkretnej płci, pamiętajmy jednak że substancje które realnie działają na redukcję tkanki tłuszczowej są takie same dla kobiet i mężczyzn. Poprzez wersje dla mężczyzn producent miał prawdopodobnie na myśli dodatek Żeń-Szenia, który czasami wchodzi w skład boosterów libido. Może być stosowany jednak również przez kobiety, poza tym Jego dawka w Therm Line jest śladowa.

Therm Line Man - okiem eksperta

Suplement ten pochodzi o renomowanego producent Olimp Labs dlatego nie musimy obawiać się o jakość czy zgodność składu z etykietą. Sęk jednak w tym, że skład produktu wygląda bardzo ubogo, a same składniki w porcji posiadają zbyt małe dawki względem stosowanych w badaniach klinicznych. Them Line Man jest ekonomicznym suplementem, który posiada umiarkowane właściwości pobudzające i pod tym względem może się sprawdzić. W zakresie redukcji tkanki tłuszczowej nie ma jednak prawa działać, a to Jego podstawowe zadanie. Nie wpływa on na przyspieszenie metabolizmu, nie hamuje skutecznie łaknienia i nie wspomaga procesów prowadzących do utleniania komórek tłuszczowych. Radzimy wybierać suplementy oparte o składniki mające potwierdzone działanie w klinicznych dawkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • 1 Posts
  • 1506 Views
  • 2 Posts
  • 1805 Views
  • 1 Posts
  • 2618 Views
  • 1 Posts
  • 1186 Views

×
×
 • Create New...