Jump to content

Olimp Therm Line Fast - opinie i działanie  

1 member has voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   1
 2. 2. Ocena działania

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
   0
  • Hamowanie apetytu
   0
  • Pobudzenie i energia
   0
  • Brak działania
   1


Rekomendowana wypowiedź

Olimp Therm Line Fast

Jest to bardzo popularna i łatwo dostępna kompozycja składników aktywnych odpowiedzialnych za redukcję tkanki tłuszczowej, skierowana przede wszystkim dla kobiet. Zawiera umiarkowaną objętość składników energetycznych oraz termogenicznych dlatego może być stosowana nawet przez osoby początkujące. Do podstawowych składników należy między innymi ekstrakt z Pieprzu Kajeńskiego, który działa oczyszczająco na organizm, a zawarta w nim Kapsaicyna posiada potencjał termogeniczny. 

Spis treści


therm-line-fast.jpg

Skład Therm Line Fast opiera się w całości na roślinnych naturalnych składnikach, które nierzadko stanowią bazę innych spalaczy tłuszczu w podobnym zakresie cenowym. Składniki preparatu mają zróżnicowany zakres działania, część jest odpowiedzialna za nasilenie lipolizy, inne jak Zielona herbata przyspieszają metabolizm i działają oczyszczająco. Po Therm Line regularnie sięgają również kobiety nie mogące poradzić sobie z nadmiarem cellulitu w uporczywych partiach. 

Therm Line Fast reklamowany jest jako środek dla kobiet dążących do szybkiej utraty wagi ciała, jednak producent nie stosuje tutaj jakichkolwiek rozwiązań mogących ingerować w tą kwestie, dlatego jest to tylko i wyłącznie hasło marketingowe. Najważniejszym składnikiem wg. producenta jest jednak SINTEROL, czyli opatentowany ekstrakt z owoców cytrusowych i guarany. Obiektywnie patrząc nie ma on jednak odpowiedniego stopnia standaryzacji na wartościowe substancje czynne.

Olimp Therm Line Fast - dawkowanie

Opakowanie zawiera 60 kapsułek i według danych producenta wystarcza ono na około miesiąc suplementacji przy zalecanej dawce 2 razy dziennie po 1 kapsułce. W praktyce jednak objętość składników aktywnych przy takim stosowaniu jest bardzo niewielka i osoby nie zupełnie początkujące mogą stosować dawkę 2 razy dziennie po 2 kapsułki.

Therm Line - opinie

Jak na produkt cieszący się tak ogromną popularnością posiada oczywiście wiele opinii, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Jest to ekonomiczny środek od którego nie wymagamy wielkich efektów, a sama podwyższona termogeneza to dla wielu sygnał że produkt działa, mimo że oczywiście nie jest to jednoznaczne. Z pewnością Therm Line jest bezpieczny u osób zdrowych i często podnosi poziom energii co codziennych czynności, co również pozytywnie wpływa na Jego odbiór.

Therm Line - ile kosztuje i gdzie kupić?

Cena to około 30 zł za opakowania. Czasami możemy nabyć suplement nawet w niższej cenie jeśli trafimy na promocję czy wyprzedaże. Dostępny jest praktycznie w większości aptek naziemnych oraz internetowych, a także wielu sklepach z suplementami.

Therm Line Fast - spalacz dla kobiet ?

Zdecydowanie nie jest to skuteczny spalacz tłuszczu dla płci żeńskiej. Suplementy reklamowane jako spalacze dla kobiet są najczęściej po prostu o wiele słabsze od tych, które posiadają uniwersalne zastosowanie. Na rynku panuje błędne przeświadczenie, że organizm kobiet jest o wiele delikatniejszy, zapewne przez mniej tkanki mięśniowej czy niższą masę ciała. Nie jest to oczywiście prawda, ponieważ tolerancja układu nerwowego to cecha indywidualna i płeć nie ma tutaj żadnego znaczenia. Radzimy omijać wszelkiego rodzaju produkty reklamowane jak środki dla kobiet i wybierać nieokrojone wersje suplementów. Poza tym pamiętajmy, że nie istnieją żadne substancje spalające tłuszcz skuteczniej u kobiet niż u mężczyzn.

Olimp Therm Line Fast - okiem eksperta

Mimo dużej popularności i bardzo dobrego producenta suplement ten jest niestety całkowicie nieskuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na fakt, że znakomita większość składników Therm Line Fast nie posiada żadnego potwierdzonego wpływu na redukcję tkanki tłuszczowej czy przyspieszenie metabolizmu. Jedynie 2 składniki posiadają takie właściwości, niestety ich dawki są kilkukrotnie mniejsze od klinicznych, czyli takich które mogą realnie działać. Suplement ten mimo to cieszy się sporym popytem, niestety generowany głównie przez cenę oraz działania marketingowe o szerokim zasięgu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • 1 Posts
  • 1797 Views
  • 2 Posts
  • 1805 Views
  • 1 Posts
  • 2618 Views
  • 1 Posts
  • 1186 Views

×
×
 • Create New...