Jump to content

OstroVit Fat Burner for women - opinie i działanie  

1 member has voted

 1. 1. Jaką masz opinie o tym spalaczu tłuszczu ?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   1
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja tłuszczu
   0
  • Hamowanie apetytu
   0
  • Pobudzenie i energia
   0
  • Brak działania
   1


Rekomendowana wypowiedź

OstroVit Fat Burner for Women

Jest to suplement diety wspierający redukcję tkanki tłuszczowej zaprojektowany przede wszystkim z myślą o kobietach. Oparty został w całości o składniki naturalnego pochodzenia, które są bardzo popularne w większości spalaczy tłuszczu. Jest neutralny dla naszego organizmu, a Jego składniki nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie czy samopoczucie. Podstawowym z nich jest Ekstrakt z Liści Zielonej Herbaty, posiadający delikatne działanie diuretyczne, a także potencjał prozdrowotny gdyż jest źródłem antyoksydantów i polifenoli. Dzięki obecności kofeiny bezwodnej podnosi poziom energii i zwiększa chęć do podejmowania wysiłku.

Spis treści


OstroVit Fat Burner for women - opinie, efekty i analiza

Fat Burner dla kobiet od Ostrovit wykazuje potencjał działania na wielu kierunkach, od delikatnego podniesienia temperatury naszego ciała, poprzez przyspieszenie metabolizmu, aż po wzrost energii. Nie zabrakło również Chromu, jednego z najważniejszych minerałów w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, który reguluje poziom cukru we krwi.

Każda porcja zawiera sporą dawkę L-karnityny, co może przełożyć się na lepszą wydolność podczas ćwiczeń aerobowych. Jedną z najważniejszych zalet produktu jest brak dużej ilości stymulantów i składników pobudzających, co sprawia że doskonale nadaje się dla osób początkujących, które zaczynają swoją przygodę z suplementacją oraz wrażliwych na działanie kofeiny. Jest to ekonomiczny suplement, bardzo łatwo dostępny, z tego też względu cieszy się sporą popularnością przede wszystkim u Pań, natomiast pamiętajmy, że termogeników nie stosujemy ze względu na płeć, dlatego mężczyźni również mogą po niego sięgnąć.

Najlepsze tabletki na odchudzanie dla kobiet ?

Niestety zdecydowanie nie. Najczęściej produkty reklamowane jako spalacze tłuszczu dla kobiet to po prostu słabe suplementy zawierające mikrodawki składników aktywnych. Substancje redukujące tkankę tłuszczową są takie same zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, dlatego jeśli zauważymy dopisek for her, for women/girl itp. to należy wystrzegać się takich produktów, ponieważ prawdopodobnie mamy do czynienia a mocno okrojoną wersją danego produktu. Wśród wielu z nas panuje błędne myślenie o dostosowaniu spalaczy tłuszczu do płci, dlatego producenci bardzo często wykorzystują to w swoich tanich zagraniach marketingowych. Zauważmy, że najlepsze spalacze na rynku nigdy nie miały odmiany dla kobiet. Jeśli zatem szukacie zaawansowanego i skutecznego środka omijajcie suplementy z tego typu dopiskiem.

Ostrovit Fat Burner for Women - skutki uboczne

Stosowany w zalecanych przez producenta dawkach nie wykazuje negatywnego wpływu na organizm. Jedynym przeciwwskazaniem są dolegliwości związane z serce i układem krążenia ze względu na obecną w produkcie kofeinę. Ostrovit to Polski producent dlatego możemy mieć stosunkowo wysokie prawdopodobieństwo zgodności składu z etykietą, a patrząc na Jego prostotę nie podejrzewamy żadnych uchybień.

Fat Burner for Women - dawkowanie

Producent przewiduje porcję dzienną na poziomie 2 kapsułek, co jest jednocześnie dawką jednorazową. Przy takiej porcji objętość składników aktywnych jest stosunkowo niewielka, co pokrywa się z tym co napisaliśmy wcześniej i jasno pokazuje brak zasadności wybierania spalaczy dla kobiet. Jednorazową porcję możemy przyjmować przed pierwszym posiłkiem bądź najlepiej przed aktywnością fizyczną. Osoby bardzo wrażliwe mogą rozbić porcję dzienną na dwie mniejsze po 1 kapsułce i przyjmować z zachowaniem przynajmniej 4 godzinnego odstępu.

Ostrovit Spalacz dla kobiet - cena

Suplement ten należy do ekonomicznych spalaczy, dlatego Jego cena regularna to około 50 zł, jednak nierzadko trafiamy na akcje promocyjne i możemy nabyć go nawet za około 30 zł. Oczywiście cena zawsze zależna jest również od miejsca zakupu, dlatego warto korzystać z porównywarek internetowych i wybierać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Ostrovit Fat Burner for Women - okiem eksperta

Patrząc analitycznie na skład jest to suplement nie wart uwagi i to niezależnie od płci. Największymi zaletami produktu są oczywiście stosunkowo niska cena oraz brak poważnych skutków ubocznych. Do wad z pewnością zaliczamy bardzo słaby skład i niskie dawki co przekłada się na brak realnych efektów w utracie zbędnych kilogramów. Niestety marketing producenta polegający na promowaniu tego środka jako unikalnej formuły dla kobiet może sprawić, że wiele osób skusi się na Jego zakup bez dokładnego spojrzenia na skład.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • 1 Posts
  • 1646 Views

×
×
 • Create New...