Jump to content

This Is Bio Greens & Fruits - opinie i działanie  

2 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   1
  • Słaby
   1
 2. 2. Ocena działania

  • Lepsze samopoczucie
   0
  • Mniejsze zmęczenie
   0
  • Korzyści prozdrowotne
   1
  • Brak działania
   2


Rekomendowana wypowiedź

This Is Bio Greens & Fruits

Jest to złożony suplement w którego w skład wchodzą wyciągi z warzyw i owoców, alg, probiotyki oraz enzymy trawienne. Jest źródłem wielu witamin oraz składników mineralnych uzupełniających codzienną dietę, która bardzo rzadko pokrywa pełne zapotrzebowanie na mikroelementy. Cała formuła składa się łącznie z około 50 składników, jednak w stosunkowo niewielkich dawkach, dlatego osoby z większą masą ciała mogą przyjmować większe porcje.

 • Aż 50 zróżnicowanych składników
 • Wspiera naturalną odporność
 • Reguluje pracę układu trawiennego

This Is Bio Greens & Fruits - opinie, działanie i analiza

TiB Greens & Fruits - opinie

W internecie najwięcej opinii znajdziemy oczywiście w sklepie internetowym producenta, jednak warto zwrócić uwagę, że są one najczęściej wystawiane zaraz po zakupie i dotyczą szybkiej wysyłki czy też oczekiwań związanych z suplementem. Praktycznie brak rzeczowych opinii wskazujących na pozytywne działanie, a jeśli już się do niego odnoszą to są to pojedyncze negatywne opinie na serwisach nie powiązanych z producentem. Dodajmy również, że wszystkie pozytywne recenzje o treści "cudowny produkt" nie wyglądają zbyt wiarygodnie, szczególnie jeśli mówimy tutaj o produkcie witaminowym, którego działanie nie może być spektakularne, a same dawki wszystkich składników są bardzo niskie.

Greens & Fruits - efekty

Wyciągi z warzyw i owoców mogą być jak najbardziej wartościowym uzupełnieniem diety, szczególnie w okresie jesiennym oraz zimowym. Korzystnie wpływają na pracę układu pokarmowego, wspomagają trawienie oraz dbają o odpowiednie środowisko kwasowo - zasadowe. Witaminy i minerały których są źródłem są oczywiście niezbędne i ich roli w organizmie nie sposób przecenić. Warto jednak zwrócić uwagę na bardzo niewielkie dawki niemal wszystkich składników jakie dostarcza produkty od This is Bio. Cały kompleks owocowo warzywny to zaledwie 105 mg składników, co jest wynikiem bardzo słabym.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27259333
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28867798
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28208739

This Is Bio Greens & Fruits - okiem eksperta

Standard produkcyjny suplementów TiB nie jest do końca znany, a sama marka wielokrotnie stosowała bardzo niesmaczne chwyty marketingowe jak np. reklamowanie tradycyjnej omegi-3 jako produktu dedykowanego dla dzieci. Podobne jest w przypadku tego produktu, gdyż suplement ten nie oferuje w swoim składzie ani znaczących dawek witamin i minerałów, a same wyciągi roślinne są w znikomej objętości. Suplementacja nie przyniesie zatem praktycznie żadnych odczuwalnych korzyści i o wiele lepszą opcją są suplementy posiadające organiczne (wysokobiodostępne) formy składników aktywnych oraz wyższe dawki jak Amix Life's Vitality czy Hi-Tech Pharmaceuticals Musclevite, gdzie dostarczamy dużych ilości biodostępnych form mikroelementów lub typowy produkt z kategorii 'Greens&Fruits' jak Myoblox Martian gdzie każda porcja to ekwiwalent kilograma warzyw i ziół. Produkty This is Bio nie wydają się być rzetelnie opracowane, a tendencyjne opinie producenta i marketing manipulacjny tylko to potwierdzają.

Link to post
Share on other sites
 • 5 months later...

Chyba trochę małosprawdzone informację. Składy obu suplementów się od siebie bardzo mało różnią, jak już to na przewagę Thisisbio. Sprawdzając zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest ten sam produkt, marketingowo sprzedawany pod dwoma nazwami, bo aż ciężko uwierzyć. Cena też jest praktycznie taka sama. Można nie przepadać za filozofią przemawiającą ze stony, ale ktoś tu sam wykazał się małą kompetencją, chociażby sprawdzenia podstawowych informacji. A ja nadal nie wiem czy kupować jedno czy drugie bo mnie ta filozofia już zmęczyła.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...