Skocz do zawartości

Spalacze w wieku 16 lat


vito

Rekomendowana wypowiedź

Cześć.

Chciałbym się dowiedzieć czy spalacze można brać poniżej okresu 18 lat.

Mam zamiar kupić ten OLIMP THERMO SPEED EXTREME, jednak na pewnej stronie pisało iż jest to suplement dla osób dorosłych.

Planuję zainwestować w ten termogenik ponieważ jakieś 4 miesiące temu zacząłem dietę, lekko poćwiczyłem i tak do wakacji, od ostatnich 2 miesięcy trzymam się diety i ćwiczę, przez 2 poprzednie miesiące z 90kg wróciłem do 80 teraz mam zamiar spalić trochę szybciej i postarać się o jako taką sylwetkę, dlatego myślę nad termogenikiem. Coś poradzicie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz brać? Teoretycznie nie ma przeciwskazań co do wieku, o ile masz już prawidłowo rozwiniętę wszystkie narządy wewnętrzne i ukształtowany układ nerwowy. W wieku 16 lat masz, natomiast w tym wieku masz też bardzo duży potencjał do spalania tłuszczu bez jakichkolwiek wspomagaczy. Wystarczy że ograniczysz do minimum węglowodany, zwiększych aktywność fizyczną i nic więcej nie trzeba. To czy dodasz Thermo Speed czy nie o niewiele zmien i na pewno nie przyspieszy efektów (chyba że mentalnie Cie to nastawi). Nie chodzi nawet o to że to bardzo słaby spalacz. Jak potrzebujesz energii kup sobie kofeinę i wyjdzie na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może jeszcze inaczej, naczytałem się odnośnie tego co chciałem kupić, jaki polecicie mi spalacz który będzie lepszy a zarazem mniej więcej przystępny cenowo od wcześniej przeze mnie wymienionego termogenika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potliwość nie ma nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu. Gdyby tak było, to wystarczyłoby wejść do sauny codziennie na godzinę i po miesiącu siedzenia w niej spalilibyśmy cały tłuszcz.

 

Jak już koniecznie chcesz kupić spalacz, i żeby wykazywał on jakiekolwiek pozytywne działanie na spalanie tluszczu to zakup Olimp Thermo Stim, w przeciwieństwie do Thermo Speed Extreme nie tylko pobudza, ale też wspiera spalanie tłuszczu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...