Jump to content

Genius Diet Pills

General
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Genius Diet Pills

Po raz pierwszy zastosowałem supresant apetytu , kilka dni po zaczęciu przyjmowania Epilogue i Massacr, zacząłem doznawać uczucia prawdziwie wilczego głodu -mocne ssanie w żołądku, nadmierna praca ślinianek, dekoncentracja, rozdrażnienie...pierwsze kilka porcji nie odczułem zupełnie, w trzecim dniu stosowania po południu głód zelżał, nadal w głowie miałem chęć zjedzenia ale słowo stłumienie bardzo już tutaj pasuje, kolejny dzień przyniósł już znaczną poprawę, chęć dodatkowego podjadania odeszła a w głowie większy pozitiv i chęć do dalszego działania 💪, powróciły koncentracja oraz skupienie, działanie oceniam na mocne 9, mały minus to chyba tylko iż przy stosowaniu zalecanym przez producenta - czyli realnie działającym też na mnie ilość kapsułek wystarczy na 25 dni, stosowałem pierwszą porcję przed śniadaniem a drugą ok godz 15, działanie do późnych godzin wieczornych więc spokojnie mogłem się kłaść spać😎 mam ochotę żeby kupić i wypróbować też Satietrim , który co prawda nie zawiera 5 - HTP ale ilość porcji wystarcza na znacznie dłużej, może sam ekstrakt z szafranu wystarczy, ale to później przy następnej suplementacji 

20190614_054141.jpg