Jump to content
General

Połączenie Massacr3 i Ep1logue z Olympus Labs

Rekomendowana wypowiedź

😎  na lipiec chcę zrobić przerwę z jakąkolwiek suplementacją , niech organizm ,,odetchnie" a od sierpnia planuję pociągnąć tym razem dłużej pełne dwa miesiące i pewnie coś jeszcze dodać, wytrwale ,,studiuję" suplementację więc coś godnego uwagi na pewno się znajdzie i oczywiście będę się konsultował na Forum, póki co jestem zadowolony i kolejny wpis w tym temacie początkiem lipca 😊

• Like 1

Witam , pełny miesiąc minął i koniec suplementacji, nie będę wstawiał kolejnych zdjęć ale też efekt waskularyzacji utrzymuje się bez zmian a ,,pompa" się utrwaliła - co prawda po kilku godzinach po przyjęciu jak i treningu jest trochę mniejsza ale efekt widoczny cały czas , na wadze dziś rano miałem 2,45 plus , co do tkanki tłuszczowej - nie odłożyło się zupełnie nic😎 , może to zasługa wydłużonego treningu - realnie o 50 % (30 minut) a może zasługa Laxo - nie wiem. Fakt iż podaż białka , tłuszczy i węgli był wzrósł dosyć znacząco a nic się nie odłożyło jest dla mnie wystarczający. Ciekawa rzecz - rękawiczki L są już za małe dla mnie i zacząłem używać Xl🤣,  w bicepsie przybyło 0,7 cm , udo 0,3 cm, widać też niewielki przyrost na piersiach -reszty nie mierzyłem, z pewnością jestem bardziej ubity i mięśnie są mocno uwidocznione, cała sylwetka mocno na plus , siła - sporo, jedyny minus jaki był to już opisywałem - głód. 

petesampras - dla Ciebie info - zamówiłem już na sierpień kolejny zestaw ale tym razem z Satietrim i osobno 5-htp z haya, nie wychodzi dużo drożej niż Genius a wystarczy na sporo dłużej , wahałem się czy może sam Satietrim lecz doszedłem do wniosku iż nie będę eksperymentował - przypomniałem sobie jak czaiłem się koło lodówki😫

• Like 1

Dzięki General :) ja właśnie wróciłem z urlopu i pociągnę jeszcze miesiąc redukcję, potem małe 'masowanie' i na pewno dorzucę massacr3 :) 

Myślałem też o mk-677, który nie jest sarmem i wpływa na większy wyrzut IGF-1, GH, tylko podobno też jest mega apetyt i wrażliwość insulinowa dostaje, mam jeszcze miesiąc, więc pomyślę i nad tym :)

• Upvote 1