Jump to content

Z kim rozplanować swój plan treningowy?

Zwykłyludź
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Chcę się skonsultować z jakimś prywatnym trenerem personalnym aby wspólnie rozplanować jak będę trenował. Jeszcze kilka lat temu trenowałem zapasy przez 3 lata. Miałem tam dobrego trenera, który odpowiednio dobierał nam treningi, kiedy i w jaki sposób robimy ciężary, kalistenikę, trening wytrzymałościowy, technikę, walkę i specyficzne ćwiczenia tylko dla zapaśników. Obecnie już tam od kilku lat nie chodzę. Nie mam już trenera i nieco zmieniły mi się priorytety co do tego nad czym chce pracować. Też nie mogę tak samo ćwiczyć jak wtedy, nie mam warunków. Mimo że mam wiedzę z tamtych treningów to trudno mi samemu rozplanować jak i co ćwiczyć. Nie mogę też do końca jak inni ćwiczyć, moje ciało domaga się dawnych konkretnych specyficznych ćwiczeń dla zapaśników jak np opieranie głowy o matę 😄. Potrzebuję się z kimś skonsultować, stworzyć swój indywidualny plan treningowy i wszystko rozplanować co ile, jakie ćwiczenia itp. Np kiedy i jakie cardio, ciężary i jakie ćwiczenia. Myślałem aby wykupić kilkadziesiąt minut na gadanie może być zdalnie z jakimś trenerem personalnym. Gdzie takowego szukać? Czy może w inny sposób z kim innym to rozplanować?