Jump to content

cola521321

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Witam. Ja już po 2 tygodniach zabawy z treningami. Czuję się o wiele lepiej, nie ukrywam że teraz głównym celem stał się brzuch do wyrzeźbienia ale innych części też nie oszczędzam. Nawet nie wiedziałem że w 2 tygodnie moje ciało jest w stanie przytyć 2kg Dodam jeszcze że po większym wysiłku potrafię spać nawet 2h dłużej, pewnie dla tego że organizm potrzebuje więcej czasu na regeneracje. Dzięki wam za pomoc, mimo że to dopiero 2 tygodnie minęły nie planuje się z tym rozstawać , a nawet coraz lepiej mija czas podczas ćwiczeń.
  2. A co z apetytem ? Z treningu na trening organizm zacznie bardziej domagać się kalorii na budowę mięśni ? Czy trzeba brać dodatki białkowe ? W życiu nie dam rady 1,5g/1kg ciała białka przyjąć.
  3. Witam. Mam pytanie odnośnie treningu całego ciała żeby przybrać trochę mięśni, ważę 60kg mając 180cm więc piórko. Czy jeśli bym ćwiczył to mięśnie z trenowaniem by rosły ? Ostatni sport jaki uprawiałem to bieganie więc to było cardio a teraz w ogóle przytyć się nie da (ile zjem tyle spalę) Czy te treningi mają sens ? jakieś porady ?
×
×
  • Create New...