Jump to content

Zen1379

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Witam 😉 Czy do planów treningowych na masę mięśniowa można wpleść codzienne bieganie po 15-20 minut ? Czy taka aktywność będzie miała negatywne skutki na budowę masy mięśniowej, czy jednak tak krótki czas biegów nie wpłynie na to w żadnym stopniu ? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 2. Zen1379

  Plan na zmianę

  Bardzo dziękuje. Jeszcze tylko dopytam... Trening domatora traktować jako trening całego ciała czy wykonywać do tego ćwiczenia na atlasie + drążku czy na chwilę obecną zostawić atlas w spokoju?
 3. Zen1379

  Plan na zmianę

  Witam. Otóż od bardzo dawna planowałem rozpocząć systematyczne treningi. Za kilka dni kończę 18 urodziny i w końcu trzeba zabrać się za swoją sylwetkę. Ale nie mam pojęcia na czym powinienem się skupić. Czy na budowaniu masy mięśniowej, czy raczej na spalaniu tłuszczu. I dlatego proszę Was o ukierunkowanie mnie na czym powinienem skupić ćwiczenia. Do dyspozycji mam: hantle, drążek do podciągania i atlas. Co do uprawiania sportu w przeszłości... dwa lata temu, regularnie biegałem przez długi czas. Wiek: 17 Wzrost: 174 cm Waga: 63,0 kg
×
×
 • Create New...