Jump to content

Spalacz tłuszczu Trizer - KULISY MANIPULACJI


Arnold78

2061 views

 Share

Spalacz tłuszczu Trizer jest doskonałym przykładem siły reklamy oraz marketingu w dzisiejszych czasach. Mimo składu wartego 5% swojej ceny, odpowiednie przygotowane opinie przez osoby zajmujące się ich tworzeniem potwierdziły jaką wielką siłę sugestii posiadają. Trizer jest produktem który pojawił się na rynku już kilka lat temu. Oczywiście pozytywne opinie na jego temat możemy znaleźć wyłącznie na serwisach powiązanych z jego twórcami oraz również sprzedawcami, czyli firmą FitLabs. Zazwyczaj opinie te pisane są w bardzo barwny sposób, wyciągając niemal same superlatywy z produktu który zawiera składniki nie posiadające żadnego działania. Co bardzo ciekawe już od 1 dnia wprowadzenia Trizera na rynek mogliśmy znaleźć setki pozytywnych opinii. Jak one jednak powstały skoro produkt dopiero debiutował ? Na to pytanie odpowiedź znających jedynie ich twórcy. Co ciekawe również na blogach osób powiązanych z trizerem nie znajdziemy ani jednego negatywnego czy chociażby neutralnego wpisu, jest to dość dziwne biorąc pod uwagę popularność produktu. Niestety każda wypowiedź nieprzychylna twórcą jest błyskawicznie usuwana, a na niektórych stronach przed upublicznieniem musi przejść ona dodatkową moderację, co oczywiście oznacza, że nigdy nie zostanie zamieszczona.

Dlaczego spalacz tłuszczu Trizer nie ma prawa działać?

Przede wszystkim dlatego, że jego skład nie posiada takich właściwości. Dla przykładu jeśli wypijemy szklankę wody to nie odczujemy wzrostu energii jak po kawie. Tak samo jest ze spalaczem Trizer – jeśli będziemy go stosowali to oczywiście nie schudniemy, ponieważ nie ma on takich właściwości. Wszystkie składniki zawarte w tym produkcie poza dwoma (o tym za chwile) nie wpływają na tkankę tłuszczową, nie działają też prozdrowotnie ani w żaden inny sposób który przyniósłby nam korzyści. Jest to więc całkowite placebo. Jeśli ktoś zgubił jakikolwiek kilogram stosując ten suplement, oznacza że odpowiednio się odżywiał bądź trenował. Produkt sam w sobie nie wpływa na naszą masę ciała ani nawet kontrolę apetytu. Skład produktu oparty jest o substancje które według badań nie wpływają na odchudzanie. Teraz o 2 składnikach które działają. Są to kapsaicyna oraz synefryna. Dlaczego jednak w Trizerze nie możemy na nie liczyć ? Ponieważ dawki kliniczne (czyli zapewniające skuteczność w badaniach) tych związków są odpowiednio 30 krotnie i 600 krotnie za małe. Jak widać zatem Trizer w żaden sposób nie przyczynia się do udanego odchudzania.

Fitlabs Trizer - stosunek ceny do działania

W przypadku produktu który nie działa w jakikolwiek sposób bardzo ciężko mówić o takim stosunku, ponieważ jeśli coś nie działa w żaden sposób to nie powinno również być nic warte. Postarajmy się jednak mimo to, określić możliwą wartość finansową trizera. Biorąc pod uwagę mikrodawki tanich i szeroko dostępnych składników nie powinna ona przekraczać kilku złotych. Często budżetowe spalacze kosztujące 30-50 zł mają kilkanaście większe dawki tych samych składników co trizer. Jest to najbardziej trafne porównanie oddające jakość omawianego suplementu. Cena 137 zł nie jest w żaden sposób adekwatna i jest to czysty zysk producenta pomniejszony oczywiście o koszty tak rozległego marketingu.

Trizer - skład spalacz i sklep gdzie kupić

Pozytywne opinie na temat Trizera

Co zatem z tysiącami świetnych opinii i recenzji? Jak już wspominaliśmy we wstępie jest to efekt doskonałej pracy osób zajmujących się marketingiem oraz dodatkowego wsparcia obejmującego osoby piszące opinie na zlecenie. Jak inaczej zatem producent może wytłumaczyć fakt, że na jego serwisach i blogach znajdziemy wyłącznie rewelacyjne opinie, natomiast w każdym niezależnym serwisie produkt ten jest oceniany tak jak wynika to ze składu ? Mamy tutaj na myśli oczywiście całkowity brak działania i skargi osób które dały się nabrać na trizera.

Prawdziwe opinie o Trizerze

Jeśli zależy nam na znalezieniu rzeczywistych opinii na temat tego środka powinniśmy ich szukać poza serwisami producenta. Wielu użytkowników naszego forum, a także przypadkowe osoby wypowiadały się o jego efektywności (a raczej jej braku) w wątku dotyczącym opinii o Trizerze - https://forum-sportowe.pl/topic/547-fitlabs-trizer-stosowal-ktos-opinie-i-skutki-uboczne/ Wtedy dopiero docierają do nas racjonalne argumenty na temat jego braku działania. Według relacji osób które nieświadome składu zdecydowały się na zakup trizera nie przynosi on absolutnie żadnych pozytywnych skutków, jak i również nie wykazuje działania doraźnego po poszczególnych porcjach. Niektóre budżetowe produkty brak składników redukujących tkankę tłuszczową nadrabiają dużą dawką kofeiny, jednak nawet w tym przypadku producenci Trizera użyli jej kilkukrotnie mniej niż w przypadku dobrej kawy, a co za tym idzie nie możemy liczyć nawet na działanie pobudzające.

 

 Share

0 Comments


There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...