Jump to content

gsobanski4

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gsobanski4's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Year In Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dodam jeszcze to, że co najważniejsze, to czytałem że przy dawkach 30-50 mg na dobę, nie jest konieczne stosowanie żadnych Clomid-ów i tym podobnych, aby odblokować produkcję testosteronu przez organizm. Oczywiście jeśli ktoś zapodaje dawki 100 mg i więcej na dobę to wątroba siada.
 2. Mam jeszcze jeden opis, który mnie zachęcił: “Zaczynając swoją przygodę z dopingiem, często zastanawiamy się co wybrać, aby efekty były jak najlepsze, przy jak najmniejszych skutkach ubocznych. Jednocześnie również, aby nie zbankrutować. Jednym z możliwych rozwiązań jest Turinabol. Jest to związek stosowany w latach 74-89 w NRD u osób po ciężkich schorzeniach, u których doszło do znacznego spadku masy mięśniowej. Miał on za zadanie odbudowanie jej strat. Turanabol (Tbol) to steryd anaboliczny, wytwarzany przez połączenie Metandienon i Clostebolu. Tbol jest uważany za jeden z najsłabszych sterydów na rynku zarówno pod względem efektów, jak i skutków ubocznych. Nadal jednak jest to steryd anaboliczno-androgenny, który niesie ze sobą pewne zagrożenia oraz poprawę osiągów sportowych, jeśli wybierzesz tę opcję. Produkt został stworzony jako sposób na wspomaganie rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej u pacjentów szpitalnych, którzy byli zmuszeni do spędzania niemal całego okresu w łóżku. Odkryto również, że może to być również doskonałe narzędzie do uzyskania przewagi w zawodach, gdy w latach 60. niemiecka drużyna olimpijska została przyłapana na dopingu tą substancją.”
 3. W opisie znalazłem, że Turanabol 10mg jest podawany nawet w przypadku AIDS i wyniszczeniu organizmu, środek podobno potrafi przeciwdziałać zanikowi mięśni. A to już dokładny opis:" Turanabol Jest Oralnym Sterydem Doustnym, Charakteryzuje Się Tym Iż Daje Większe Efekty Anaboliczne Aniżeli Androgenne. Dużą Zaletą Jest To, Że Nie Aromatyzuje, Więc Nie Trzeba Obawiać Się Retencji Wody W Organizmie. Turanabol Jest Środkiem O Słabszym Działaniu Niż Metanabol, Jednakże Korzystając Z Niego, Można Także Wypracować Czystą Masę Dobrej Jakości I Sporą Wytrzymałość Organizmu, Należy Jednak Wiedzieć, Że Skutki Będą Widoczne Dopiero Po Dłuższym Czasie Przyjmowania Turanabolu. W Trakcie Stosowania Tego Środka Nie Dochodzi Do Rozwodnienia Mięśni. Turanabol Powinien Być Stosowany Przez Kulturystów Przed Zawodami. Mogą Z Niego Korzystać Nie Tylko Mężczyźni, Ale Także Kobiety. Środek Spala Się W Organizmie I Jest Wydalany Wraz Z Moczem W Bardzo Krótkim Czasie. Oznacza To, Iż Ryzyko Przedawkowania Tej Substancji Jest Znikome, Turanabol Jest Pochodną D-Bolu, Nie Wykazuje Dużej Ilości Działań Niepożądanych W Przeciwieństwie Do Substancji Oleistych. Należy Mieć Świadomość, Iż Nie Działa On Aż Tak Silnie, Jednakże Gwarantuje Dobry Efekt, W Postaci Jednostajnego Przyrostu Masy Mięśniowej I Pomaga W Tworzeniu Rzeźby. Mięśnie Stają Się Widocznie Większe. , Jakich Efekty Możemy Oczekiwać, Są Podobne W Przypadku Zażywania Stanazololu Czy Primobolanu. Masa Mięśniowa Tworzy Się W Wolniejszym Tempie, Jednak Co Najważniejsze Jest Twarda, Zwarta I Pozbawiona Wody. Dużą Zaletą Jest Możliwość Przyjmowania Dużych Dawek W Ciągu Dnia, Których Zadaniem Jest Zrównoważenie Słabszego Działania, Dzięki Czemu Możemy Wypracować Dużą Masę Mięśni I Sporą Wytrzymałość. "
 4. Czyli Turinabol 10mg i Turanabol 10mg, to jest to samo, żaden nie jest bezpieczny ? To takie same środki jak Metanabol 10mg, jeżeli z czymś spróbować to Primabolanu Hubei 25mg ?
 5. Witam ! Jestem początkujący, nigdy nie korzystałem z żadnych takich środków, ( kiedyś od kumpla dostałem kilka tabletek Metanabolu 10mg, zjadłem chyba z 5) i chciałem zapytać o tabletki które mogę mieć, czy warto ?: Alchemia Pharma Turanabol 10mg, a Merck Generics Turinabol 10mg ? Czym one się różnią, czy może jest to, to samo ? I czy w ogóle jakoś te środki odczuje ? Słyszałem że do zdobycia jest jeszcze: Primobolan Hubei 25mg, podobno wszystkie te tabletki są raczej łagodnymi wspomagaczami, czy mogą jakoś zaszkodzić ?
×
×
 • Create New...