Jump to content

bazyl11986

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Mój budżet w tym momencie się zmienił i jestem w stanie także zapłacić kilka tysięcy. Choć orbitrek wydaje się lepszym pomysłem, niż bieżnia, bo (z tego co zrozumiałem) mniej obciąża kolana i angażuje więcej mięśni.
 2. Ponownie proszę o jakąś rzetelną poradę i pomoc w wyborze odpowiedniego modelu.
 3. Ponownie proszę o jakąś rzetelną poradę i pomoc w wyborze odpowiedniego modelu.
 4. Na spacery trochę nie mam czasu ani nawet specjalnej ochoty, a że pracuję w domu, to jakiś sprzęt do domu wydaje się być dla mnie dobrym rozwiązaniem. A jeśli chodzi o cenę, to tak jak pisałem mogę dołożyć więcej i sprawdzę każdy model, który mi polecicie.
 5. Witajcie, potrzebuję fachowej porady w wyborze sprzętu do ćwiczeń. Jestem bardzo otyły (blisko 180 kg) i chcę schudnąć, przy czym nie mam pieniędzy na trenera personalnego, ani czasu na wizyty na siłowni (zresztą w pobliżu miejsca mojego zamieszkania żadnej siłowni nie ma). Poza dietą chciałbym także dołożyć sobie ćwiczenia. Moja kondycja nigdy nie była zbyt dobra, a teraz przez pandemię wirusa i siedzenie w domu jeszcze bardziej spadła. Zaczynają mi się też problemy zdrowotne, także związane ze stawami kolanowymi czy kręgosłupem, więc jestem mocno zdeterminowany by wziąć się za siebie. Potrzebuję uniwersalnej maszyny do ćwiczeń w domu (na wszystkie partie mięśni), która pomoże mi schudnąć i wyrobić kondycję. Myślałem o orbitreku, bo wydaje się zarówno zajmować mało miejsca, jak i być przyjemny w użyciu i angażować całe ciało. Czy to dobry pomysł? I czy jesteście mi w stanie polecić jakiś konkretny model, który byłby przystosowany do tak dużej wagi użytkownika? Jeśli chodzi o cenę to miałem nadzieję zamknąć się w 1500 zł, ale jeśli jakiś model będzie tego wart, to jestem w stanie zapłacić więcej. Z góry dziękuję Wam za porady.
×
×
 • Create New...