Jump to content

Dax

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Czyli wychodzi na to, że będę stosował 1. Pharmovit Kordyceps 2. ZMA+B6 3. Ashwagandha Forte 800 4. Alnutriton Whey protein Stosowanie tych 4 suplementów powinno wystarczy ?
  2. Z tego co wyczytałem na pewno kupię ZMA, a odnośnie ashwagandhy to czytałem opinie, że powoduje ospałość i brak chęci do ćwiczeń (dlatego niweluje się stres). Dlatego muszę poczytać, bo już teraz jestem dość ospały. Myślałem jednak, że do takiego wysiłku przyda się białko, aminokwasy czy kreatyna, ale rozumiem. Może ktoś jeszcze coś doda od siebie. Chętnie zapoznam się z opinią kogoś mądrzejszego ode mnie.
  3. Cześć wszystkim, od ponad miesiąca zacząłem biegać i uczęszczać na siłownię (wróciłem). Biegam 3/4 razy w tygodniu po 6km i do tego dochodzi siłownia 2/3 razy w tygodniu. Wszystko zależy jak rozłoży się energia i chęci. Nie zmienia to faktu, że staram się zawsze 3 razy wybiec w teren i być 2 razy na siłowni (po treningu zawsze biegam dodatkowo 20 minut na bieżni). Moim celem było i jest zgubienie brzucha i ukształtowanie sylwetki, żeby nabrała ładnych kształtów oraz, żebym nabrał więcej siły. Moje wymiary to 180 cm wzoru, 75kg wagi i mam 21 lat. Chciałbym po prostu się poradzić dla tej aktywności jakie są najlepsze suplementy do stosowania. Jem zdrowo, nie jem słodyczy oraz nie pije żadnych napojów słodkich, także to co najgorsze wykluczyłem, ale wiadomo, że jeśli chodzi o jedzenie też tak wszystkiego nie mam wyliczonego. Chciałbym suplementacją poprawić moją wydajność, regenerację i zdobyć na sile. Kwestia jakich suplementów najlepiej używać i w jakich ilościach.
×
×
  • Create New...