Jump to content

xena

Użytkownik
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by xena

 1. Witam , mam pytanie a właściwie to problem .od około dwóch tygodni zażywam slim factor , mam dietę dostosowana przez dietetyka i ćwiczę co drugi dzień , jednak od czasu kiedy biorę te tabletki waga przestała spadać ( dieta około 1,5 miesiąca , pierwsze 3 tygodnie koło 6 kg , z slim factor kolejne dwa tygodnie niecałe pół kg :( ) prócz tego z obwodów tez nic noe spada a wręcz cm więcej , czy możliwe ze te tabletki zatrzymują u mnie wodę w organizmie? Nie wiem może powinnam je odstawić? Proszę o odpowiedz

 2. Kinga

  dziękuję Ci za wyczerpująca odpowiedź :). Faktycznie chciałabym spalić tłuszczyk z całego ciała, jednak najbardziej uporczywy jest na brzuchu, bioderkach :) także pomyślałam o wsparciu w formie żelu miejscowego :) oprócz Cannibal Claw. w każdym razie bardzo dziękuję za odpowiedź.

  Ps . przy takiej figurze jaką masz w tej chwili myślę że  spalacz tłuszczu jest zbędny :)

 3. Dziękuję za odpowiedź.

  Czy stosując spalacze tłuszczu wraz z treningiem nie zejdę  nic z wagi?nie mając deficytu kalorycznego? Dopiero zaczynam swoje treningi i próbę ze zdrowszym odżywianiem :) Który z tych trzech produktów najlepszy i najskuteczniejszy jest na początek, chciałabym jeden produkt? i jeszcze jedno pytanie :czy ktoś stosował żel liporedux i czy rzeczywiście coś daje?

×
×
 • Create New...