Jump to content

cop89

Użytkownik
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by cop89

 1. Kazam  - co do mojego zestawu (Fenix Ground Zero + Cannibal Claw+ Erase Fast)

  napisałeś, żeby Fenix Ground Zero zamienić na Burn24. Najbardziej zależy mi na tym aby spalić biały tłuszcz na brzuchu a podobno Burn24 na niego nie działa. 

  Czy nie lepiej (biorąc pod uwagę moje migreny) zastosować Alphaburn (zamiast Burn24) + Cannibal Claw + Erase Fast ? Czy ten podstawowy spalacz Burn24 jest wymagany? Tak jak wspomniałem najbardziej zależy mi na brzuchu i boczkach. 

 2. Witam. Przeczytałem Wasz artykuł oraz praktycznie całe opinie na forum odnośnie poszczególnych spalaczy lecz chciałbym jeszcze dopytać o kilka rzeczy.

   

  Zastanawiam się nad takim zestawem: Ground Zero Cannibal Claw + Erase Fast.

  Ważę około 89 kg. Od września ubiegłego roku do dzisiaj schudłem około 9 kg. Sylwetka znacząco się poprawiła lecz poniżej 89 nie mogę zejść. Prosiłbym o odpowiedź na takie pytania:

  1) Robię treningi siłowy 3 razy w tygodniu około godziny 21:00 i 5 razy w tygodniu cardio około godziny 22. Mam małe dzieci, wcześniej pracuje i nie mam innej możliwości. Jak stosować najlepiej w/w specyfiki żeby spać bez problemu? Domyślam się jak wezmę przed treningiem o takiej porze to raczej szybko nie zasnę.

   

  2) Mam tendencje do częstych migren,  mam wrażenie wtedy, że jest bardzo gorąco w środku - czy spalacz który z pewnością podniecie mi temperaturę ciała nie spowoduje, że bóle głowy będę miał nie raz na tydzień a codziennie?

  Brałem kiedyś clenbuterol  przez tydzień i głowa mnie bolała za bardzo i odstawiłem ale on chyba jest mocniejszy od tego zestawu powyżej.

  Gdyby nie koszt tego zestawu (prawie 600 zł) to pewnie kupiłbym i spróbowal a nie zadawał pytania na forum ale jest to spora kwota i chciałbym skorzystać z porad osób doświadczonych .

×
×
 • Create New...